Çözüldü Check cable connection sorunu

hackishack

Katılımcı Üye
20 Haz 2020
824
158
Liverpool UK
Aşağıda gördüğünüz sorunu nasıl çözebiliriz?

Ek olarak bios menüsünü de bırakıyorum.

Pc yakın bir arkadaşımın, aslında ilk aklıma gelen bios'u default ayarlara döndürmekti. Bios menüsünden pek anlamadığım için foruma danışmak istedim.

Ek: İnternette aynı sorunu yaşamış çok kişinin olduğunu gördüm. Çözümleri incelesem de bios menüleri birbirinden farklı olduğu için maalesef halledemedik. Yeterince araştırdım, kopyala yapıştır cevaplarla sorunu çözebileceğimizi sanmıyorum.

Yardımcı olmaya çalışanlara teşekkürlerimi sunarım. Saygılarımla.

cozef@kali

Üye
19 Haz 2021
77
18
Aşağıda gördüğünüz sorunu nasıl çözebiliriz?

Ek olarak bios menüsünü de bırakıyorum.

Pc yakın bir arkadaşımın, aslında ilk aklıma gelen bios'u default ayarlara döndürmekti. Bios menüsünden pek anlamadığım için foruma danışmak istedim.

Ek: İnternette aynı sorunu yaşamış çok kişinin olduğunu gördüm. Çözümleri incelesem de bios menüleri birbirinden farklı olduğu için maalesef halledemedik. Yeterince araştırdım, kopyala yapıştır cevaplarla sorunu çözebileceğimizi sanmıyorum.

Yardımcı olmaya çalışanlara teşekkürlerimi sunarım. Saygılarımla.
'Load Setup Default' seçeneği bios ayarlarını sıfarlar. Bios ayarlarını sıfırladıktan sonra 'Exit Saving Changes'e basın.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.