Chemtrails Ve Haarp Hakkında Ufak bir Araştırma (Önemli)

Dèfacer

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,621
1
Merhaba THT Ailesi lütfen ve lütfen konuyu sonuna kadar okuyun daha sonra görüşlerinizi konu altına yazmayı unutmayın

Chemtrails Nedir?
"Chemtrail komplo teorisine göre (ˈkɛmtreɪl; İngilizce chemical trail kimyasal iz) yüksekten uçan uçakların çıkarıp semada uzun süre bıraktıkları izler, umumî efkârdan gizli olarak plânlanmış sinsi hedefler için kasten püskürtülen kimyevî veya biyolojik maddelerdir."

Chemtrails Ne yapar? Nasıl yapar?
Aslında uçakların hemen arkasında, bir kuyruk gibi duran buharlaşma, bir kaç saniye veya bir kaç dakika sonra çözülür, ama gökyüzünde saatlerce yapay bulut olarak yayılmaz. Havada oluşan bu şeritlerin, özellikle yoğun hava trafiği olan bölgelerde, örneğin hava alanı yakınlarında, daha fazla görülebileceği düşünülebilir. Ancak hava alanı olmayan, kırsal alanlardan da birçok spreyleme haberleri gelmektedir. Ayrıca şu unutulmamalı ki sivil ticari uçaklar, genelde belirlenen rotalarda, düz çizgileri takip ediyorlar. Halbuki sprey bulutları çok karmaşık formlarda ve ticari rotaların dışındaki istikametlerde görülebiliyor.

Genel belirtiler Rüzgar gücü ve çekme yönüne göre Chemtrails şeritleri havada saatlerce kalabiliyor ve gitgide yayılıyorlar. Yaklaşık 2-5 saat içersinde beyaz gri bir tabaka oluşup, gökyüzüne dağılıyor ve loj bir görünüm oluşuyor.

Daha iyi anlamanız için İsterseniz videoyu izleyin lütfen
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=0DqhBqaytaw[/ame]
Yani Ne demek İstiyorum Çok büyük bir oyunun içindeyiz insan nüfusunu 500 milyonun altında tutmak için ellerinden geleni yapıyorlar peki ya biz ne yapıyoruz? Acaba Devletimiz Bunun için Önlem Alıyormu?
Fikir Ve Görüşlerinizi Almak istiyorum Arkadaşlar???

Dèfacer

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,621
1
Dostum.Paranoyak Olucaksin.Birsey olmaz korkma :trl

Çok sakinsiniz herşeyi boşvermişsiniz etrafınıza bakın Teknolojinin Bu hale gelmesi sizcede ilginç değilmi? Yapay zekalı Robotlar vs vs 2050 yılında çıkması tahmin edilirken bu senelerde üretilmesi saçma ve insanları tehlike altına alıyor.

Rospovà

Kıdemli Üye
15 May 2016
3,975
2
Tekirdağ
Çok sakinsiniz herşeyi boşvermişsiniz etrafınıza bakın Teknolojinin Bu hale gelmesi sizcede ilginç değilmi? Yapay zekalı Robotlar vs vs 2050 yılında çıkması tahmin edilirken bu senelerde üretilmesi saçma ve insanları tehlike altına alıyor.

İmzanız okursan anlarsın.Bends korkuyorum sonuçta daha gencim.Ama her canlı ölmeyecekmi ?
Tamam Yapay Zeka ve insanlar arasında savaş yakında başlar.Ancak bu şu anda kesin değil.

RAMSS

Üye
29 Tem 2017
89
2
İmzanız okursan anlarsın.Bends korkuyorum sonuçta daha gencim.Ama her canlı ölmeyecekmi ?
Tamam Yapay Zeka ve insanlar arasında savaş yakında başlar.Ancak bu şu anda kesin değil.

Tamam her canlı ölümü tadacaktır amenna fakat seni biri yok etmek isterse ve sen ona bir şey yapmasan ne kadar mantıklı bir hareket olurdu bir gün öleceksin diye sana zarar vermek isteyen herkese kucak mı açacaksın?

Rospovà

Kıdemli Üye
15 May 2016
3,975
2
Tekirdağ
Tamam her canlı ölümü tadacaktır amenna fakat seni biri yok etmek isterse ve sen ona bir şey yapmasan ne kadar mantıklı bir hareket olurdu bir gün öleceksin diye sana zarar vermek isteyen herkese kucak mı açacaksın?

Hayır tabikide.Canimi koruyacağım.Ancak Yapay Zeka olaylarını vs fazla abartıldığını düşünüyorum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.