chrome için uzantı tavsiyesi

illerin beyi

Katılımcı Üye
2 Mar 2021
971
92
arkadaşlar size kullandığım ve çokta memnun kaldığım uzantıları paylaşmak istedim
1)uBlock Origin (reklam engelleyicidir ama engellenmeyen reklam var diyorsanız reklama sağ tıklayıp bu ögeyi engelleyi seçin oluştur deyin ve artık o sitede o reklam birdaha karşınıza çıkmayacaktır)
2)Google Çeviri (çevrilmeyen yabancı sayfa mı var diyorsunuz boş biryere sağ tıklayın türkçe diline çeviri seçin)
3)Session Buddy (topluca sekme kapatıyorum ama topluca kapattığım (yani chromu kapatın açık sekmeler kayıt edilecektir) sekmeler ardından çok fazla sekme kapattıktan sonra ctrl + shift + t ile gelmiyor diyorsanız tam size göre topluca kapatılan sekmelerin hepsi kayıt edilir)
4)Tab Manager Plus for Chrome (meraklı mısınız chromede en fazla kaç sekme açabilirim diye mi merak ediyorsunuz bunu indirin chromede toplam kaç sekme açık olduğunu gösterir)
5)Malwarebytes Browser Guard (virüslü siteye girmek istemiyorsanız bunu kullanmalısınız siz virüslü siteye girmeye çalışırsanız engeller ve kendi sitesine atar(ayrıca reklam,pup,scams,trackers de engeller))
6)Buster: Captcha Solver for Humans (recaptchaların bağzılarını geçmenizi sağlar(nasıl kullanıldığını araştırabilirsiniz))
7)Touch VPN - Ücretsiz VPN ve Proxy (benim kullandığım vpndir hangi vpn kullanmalıyım konusunda kararsızsanız bu vpnyi kullanabilirsiniz)

Son düzenleme:

illerin beyi

Katılımcı Üye
2 Mar 2021
971
92
eklemeyi unutmuşum şimdi ekledim
7)Touch VPN - Ücretsiz VPN ve Proxy (benim kullandığım vpndir hangi vpn kullanmalıyım konusunda kararsızsanız bu vpnyi kullanabilirsiniz)

kadirerzincx

Yeni üye
30 Nis 2020
9
4
WPintel
Penetration Testing Kit
Alexa Traffic Rank

Bu üçü benim için olmazsa olmaz, WPintel wordpress sitesi olup olmadığını hemen gösteriyor, sadece bu değil admin kullanıcı adını ve theme hemde wordpress sürümündeki açıkları exploit olarak önüne döküyor. Özellikle WPintel üzerinden Wordpress sitelerinin bilgilerini rahatlıkla tek tıkla bilgilerini toplayabilirsin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.