çizgi Film Yapmak Istiyorum Diyorsan Tam Sana Göre

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tutku

Katılımcı Üye
27 Nis 2007
261
0
T.H.T
sağolasın deneyeceğim ama acıklama yapsan daha iyi olur bu tür programlar kolay kullanılmıyor ve sitede daha cook yenı uyeler war
 

bozturk

Yeni üye
4 Şub 2007
10
0
link ölü kardeşşş linki yenileeeeee
 

dogan4545

Üye
27 May 2007
111
0
linkkkkkkkk ölmüşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş düzeltiverde yapalım
 

murderer93

Üye
30 May 2007
85
0
saolasın

:D :) :secret :secret :yaho1 :yaho1 :p :eek: :inv :inv :inv :twist :twist :mad: :mad: :yaho1 :yaho1 :secret :secret :jeerat :)
 

ttrsntrky

Yeni üye
8 Tem 2007
2
0
link ölü kardeş yenile de paylaşalım rapid siliyo bea
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.