Clash Of Clans Kalıcı Ban

BravE HearTs

Katılımcı Üye
24 Ağu 2017
285
1
EMİRDAĞ
İyi Akşamlar Arkadaşlar

Benim Clash hesabım vardı ancak kalıcı ban yedim.Destek ekibine yazmama rağmen hesabım açılmadı.Bana bu konuda yardımcı olurmusunuz.Yeni hesap açmaya bile razıyım ama oyunu açınca ekrana direk kalıcı olarak engellendiniz yazısı geliyo.Yardımlarınızı bekliyorum.

30 Ağu 2021
117
38
23
İyi Akşamlar Arkadaşlar

Benim Clash hesabım vardı ancak kalıcı ban yedim.Destek ekibine yazmama rağmen hesabım açılmadı.Bana bu konuda yardımcı olurmusunuz.Yeni hesap açmaya bile razıyım ama oyunu açınca ekrana direk kalıcı olarak engellendiniz yazısı geliyo.Yardımlarınızı bekliyorum.
Hile vs. mi yaptınız yoksa durduk yere mi banladılar.

General xx Hack hk

Katılımcı Üye
13 Ocak 2023
393
75
BILMEMKI KONUM.DDD
İyi Akşamlar Arkadaşlar

merhaba ben böyle düşünüyorum kendi fikrim ip adresinizi engellmiş olamazlarmı yada oyunu silip yeniden ındırdınızmı

30 Ağu 2021
117
38
23
İyi Akşamlar Arkadaşlar

Hocam kurtulmanın 3 yolu var.
1 - Ayarlardan oyunun verilerini ve önbelleğini silmek.
2 - Oyunu silip yeniden yüklemek.
3 - Eğer ikiside olmazsa ip adresini banlamışlardır bunu düzeltmek içinde vpn kullanman gerekli.

Yeni Kullanıcıyım Ben

Katılımcı Üye
11 Ara 2022
794
301
Matrix
3 - Eğer ikiside olmazsa ip adresini banlamışlardır bunu düzeltmek içinde vpn kullanman gerekli.
Veyaa modeminin ip adresini kendi değiştirir.
Hem log gibi derdide olmaz missss

BravE HearTs

Katılımcı Üye
24 Ağu 2017
285
1
EMİRDAĞ
Hile vs. mi yaptınız yoksa durduk yere mi banladılar.
Eskiden küresel diye bişey vardı orda biriyle kavga etmiştim o yüzden banladılar ama şuan oyunda küresel bile yok

İphone kullandığım için oyunun verilerini ve önbelleğini silemiyorum vede oyunu defalarca kez silip yükledim,ekrana sadece ban yazısı çıkıyo ve hiçbişey yapılmıyo

Veyaa modeminin ip adresini kendi değiştirir.
Hem log gibi derdide olmaz missss
Modem değil kendi internetimden giriş yapıyorum

Losemis

Uzman üye
11 Ağu 2018
1,100
344
İyi Akşamlar Arkadaşlar

fabrika ayarlarına döndüğün ve yeni bir gmail hesabı açtığın halde aynı hatayı veriyorsa serial ban yemişsindir (telefonunu kimliği) olarak söylenebilir ki cihaz değiştirmekten farklı bir yöntemin yok maalesef

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.