CMD ile site yavaşlatma

scoobyy

Katılımcı Üye
24 Eki 2015
665
0
vps server ne işe yarar
vps yani virtual private server uzaktan erişimli sanal işletim sistemi gibi düşünün.İşte server olanı da yüksek bant genişliğine sahip böylece dos saldırıları etkili oluyor ve yakalanma riskiniz olmuyor hele ki ucuz vps serverlarla birde yurt dışı oldumu değme keyfine

Jaganvir

Katılımcı Üye
26 Ara 2015
292
1
stalker
Kodlar Derken Lamer Kodlarından Bahsediyorsunuzdur Cmd Benim İçin Bir Hack Programı Değildir Ama Kodları Yazayım

Çalıştır
Cmd
Color a
@echo off
cls
www.hedefsite.com ping
Cıkan Ipden Sonra

Ip ping -t idi sanırsam .

Yanlış Anlamayın Aşalamak Amaçlı Söylemedim Sadece Biraz Eylenmek İçin Fakat Kodlar Doğrudu.

İyi Forumlar
''tree'' komutunu unuttun hocam. arkaya 3 tane cmd açıp tree komutunu verip işe başlaman lazım.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.