cocacola içeçekmisin

hokeyci

Yeni üye
18 Mar 2006
20
0
evet bu yazıyı gördüm zaten coco cola içmiodum sırf amerika malı olduğu için bu yazıyı görünce iice karar verdim artık coco cola yokkkkk.........

BorDo_BeReLi

Yeni üye
24 Ocak 2006
26
1
ben bunu biliodum içmiyorum o zamandan beri en iysi cola turka ha DİKKATT!!
fanta,spirte mıydı böle bi gazoz da coca colanın malı aman nolur içmeyin

OnLy

Emektar
26 Ara 2005
836
35
Ötüken
Ben Kendimi Bildim Bileli Coca Cola icmem nedeni de budur büyüklerimiz demişti ne yazdığını ben türk olmayan malları infiskeliyorum

*Cola Turka* icecekseniz

ShadowOfDeath

Katılımcı Üye
3 Ocak 2006
853
7
Ben bu kadar Adi bu kadar şerefsiz İnsanlar görmedim Markayı bile Bu hale sokmuşlar yazıklar olsun Allah cezalarını verecek..

7 Tem 2007
53
0
arkadaşlar saçmalamayın türkiyde binlerce kişi bu şirket sayesinde para kazanıyo her şey türk sadece bi miktar telif hakkı weriliyo hem o yazı ne zaman nerde ve kim tarafından yazılmış bunu biliyousunuz bunu okuyan arkadaşlar sakın adıma laf atmayın aptal gibi her söylenene inanarak hiç birşey olunmaz belki dünyada ruh hastası olarak bilinen Adolf Hitlerin yazdığı Mein Kampf(Kavgam) kitabını okumanızı isterim aslında bazı şeyleri okuyarak düşünerek anlaşılır birde siz Kürşad Polat'ın Heil Hitler kitabının 91 ve 92. sayfalarını okumanızı tavsiye ederim

BLaCK_FaCe

Katılımcı Üye
28 Haz 2007
303
2
trabzon
Birde buna benzer "Dolar" uzerinde isaretler var.Bulursam koyucam...
o işaretler kırk defa verildi.ayrıca bu coca-cola muhabbetide kırk defa verildi.bizim bu türk milletindeki huy beni deli edio.biri bi yol gösterio ordan sonuna kadar gidio sağa sola bakmadan.amerikaya karşısınız bişey demiyorum.coca-colayı protesto ediosunuz bişey demioırum tabiiki biyerde boykot etmek lazım.ama neden sadece amerika ve coca-cola.fransaya neden boykot yok.türkiyede abartmıyorum yüzlerce fransız malı var.diş macunundan tutun şampuana kadar.jakobsdan tutun danoneye kadar.neden boykot etmiosunuz edemezsiniz.çünkü şampuanında diş macunununda en iisini kullanmak istiosunuz ve maalesef en iyilerde fransanın malları.hadi bakim lüksünüzden biraz fedakarlık edinde bunları boykot edin.yoksa sadece coca-cola almamakla iş bitmiyo.ayrıca şunuda bilin türk milliyetçiliğini kullanarak reklam yapan cola turkanında hisselerinin çoğu amerikalılarda;)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.