çok Ama çook Ilginç

ByTmR

Üye
25 Eyl 2006
249
3
Bursa
aaaa1lc6.jpg

Bu resim benim elime henüz yeni geçti.
Yukarıda bu resim bu sabah çekildi
denmiş ama o sabah hangi sabahtir ben tarihini bulamadim....:)

Son düzenleme:

dehset2147

Katılımcı Üye
18 Şub 2007
476
4
MARMARİS
:eek: :rolleyes: arkadaşlar bu resim gerçek resim olsaydı televziyon haberler hata dünya ayağa kalkardı ya ... sanal sizi baya değiştirmiş bitaz tv yede bakın yahuu hehehe foto shopla yapilmiş yüzde%100 eminim hatta bahse gire biliriz çok güzel olmuş helal olsun rep kazandın

smoke

Yeni üye
4 Şub 2007
2
0
eğer bunlar gerçekten insansa kim bilir ne yaptılarda allah böle cezalandırdı

vatanim

Yeni üye
12 Eki 2006
45
0
bu ne yaw boyle insanmi seytanmi kertenkelemi anlamadim ama allahin yarattigi bir varlik iste demi:)

vatanim

Yeni üye
12 Eki 2006
45
0
arkadaslar bi resimde gecenlerde ben buldum resme bi bakin isterseniz inanmak yada inanmamak sizin kanaatinize kalmis

https://tik.lat/5knHq

bu resimdeki kizmis galiba annesi icerde kuran okurken bu kiz muzik dinliyormus icerde ve annesi demiski kizim su muzigin sesini biraz kis kuran okuyorum bu kiz hic duymamis annesi kurani biraz okuduktan sonra tekrar odasina gelip yine soylemis kizda alip annesinin elindeki kurani yirtmaya baslamis yirttigi anda kiz yanmaya basliyor ve annesi hemen bir battaniye atiyor ustune ve battaniye kaldirdiktan sonra kiz bu hale geliyor ben anlatilanlarin yalancisiyim soyledigim gibi inanmak size kalmis ama bence imkansiz diye bise yok ALLAH u teala isterse hersey olur ve onun ilmine inanmayanlarda bu hale gelir
hepimizi cenabi hak korusun hepimizi yolundan ayirmasin insallah

vatanim

Yeni üye
12 Eki 2006
45
0
vallahi arkadaslar bende baya bi etkisinde kalmadim desem yalan olur yani birde olayin resimden haric gercek bir olay olmasi yani en acisi bu olayin yasanmis bir gercek olmasi .bunu izledikten ve okuduktan sonra baya bi sarsildim uykuyu unuttum :))
ama bu aslinda hepimiz icin gercekten bir ibret yani

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.