çok Ama çook Ilginç

vatanim

Yeni üye
12 Eki 2006
45
0
peki birde buna bakin isterseniz buna ne diyceksiniz bakalim

...::: İbret Dolu Bir Olay :::..

BİR İBRET HİKAYESİ
1.jpg

2.jpg

4.jpg

6.jpg

8.jpg

9.jpg

10.jpg

11.jpg

12.jpg

13.jpg

14.jpg

15.jpg

vatanim

Yeni üye
12 Eki 2006
45
0
ahuzar arkadasim herkesin kendine has gorusu var demi?
ben zaten yazdim inanmak yada inanmamak sizin elinizde

yabgu

Yeni üye
6 Nis 2007
6
0
Arkadaşlar buradaki yaratık gerçek değil.
Eski Afrika yerlilerinin Tanrının kendilerini affettmesi için yaptıkları bir obje.Üst bölümü kurban ettikleri çocuk alt taraftakide timsah.aynı obje topkapı sarayındada mevcut fakat yer darlığı nedeniyle çıkarılmıyor en son 2 sene önce çıkarılıp sergilenmişti.

raiden_

Katılımcı Üye
18 Şub 2007
376
0
eğer bunlar gerçekten insansa kim bilir ne yaptılarda allah böle cezalandırdı

ya abartmayın kardeşim bunun allahla ne ilgisi var photo shop bu herşeyi allahın üstüne atmayın ceza bu dünyada degil diger dünyada birbirimizi kandırmayalaım...

orhancka

Üye
9 Nis 2007
83
0
ya abartmayın kardeşim bunun allahla ne ilgisi var photo shop bu herşeyi allahın üstüne atmayın ceza bu dünyada degil diger dünyada birbirimizi kandırmayalaım...

Aynen katılıyorum bencede Alakası bile yok fakat bu benim sahsi görüsümdür diğer yorumlarada saygı duyarım:drunk

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.