Çok Çok Acil Askeri Lise Hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

αρяαηαχ

Katılımcı Üye
26 Ara 2007
454
0
29
Bornova!
Lütfen arkadaşlar biri yardım edebilirmi
icon_smile.gif


Ben izmirdeki maltepe askeri lisesi nin adresini bulamadım.Bilen varsa yazabilirmi?

Birde ben askeri lise sınavında kara kuvvetleri komutanlığını tutturdum. Ve mülakatlar olucakmış.Sanırım bunlarda istanbul da olucak.Bunlar hakkında da biraz bilgi verebilirmisiniz? Şimdiden herkese teşekkür ederim.İyi Günler...
 

Alotoputu

Katılımcı Üye
14 Eyl 2007
438
0
Krdeşim bnde kzandım. Vrilen klavzda şyle yzı yzıyor... " Yazılı snavı gçenler askeri liseye grmeye hak kaznmış syılmaz.İkinci bi aşma olacak İstanbul kuleli Askeri Lisesinde mulktlar ypılacak" Orayı kznırsan onlr sni bşye gre hngli liseye grceqini yda sen blirlceksin.Aslnda bnların hpsi Klavzda yazyor ayrntılı olarak bqrsan ii olr.Eqer klvzun yksa okula gt onlr sna ordan ya kpyasnı yda grçeqini verirler.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.