Çok değerli Instagram hesabıma 10 aydır erişemiyorum

ecostom

Yeni üye
1 Ağu 2021
6
0
23
Merhabalar, forumda yeniyim kusura bakmayın. 10 aydır Instagram hesabıma erişemiyorum. Şifre, e posta, gibi her bilgiye sahibim. Tek sorun iki faktörlü doğrulama kodunun gelmiyor olması. Instagram'a çok mail attım ama bir sonuç alamadım. Hesap benim için aşırı değeri olan bir hesap. 10 aydır uğraşıyorum ama hiç bir sonuç elde edemiyorum. Sizlerin bu konuda bir bilgisi var mı? Hesapta anılarım olduğu için değerli, maddi bir değeri yok.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Profesör

Kadim Üye
10 Nis 2020
5,091
1,607
-Türkistan-
Merhaba değerli üye;

Eğer kurucu maili halen sizdeyse evet. Şifremi unuttum diye mail gönderin, sonra gelen mailde bu işlemi ben yapmadım, hesabım güvene alınsın kısmına gir. Sonra oradan şifreni değiştirip direkt instagrama girilebiliyor. Sonrasında ise ayarlardan direkt 2fa'yı kaldırın.

Bu yöntemi izleyerek yapabileceğinizi düşünüyorum. Yada instagrama mail atmanız gerekmekte.

ecostom

Yeni üye
1 Ağu 2021
6
0
23
Siz instagram ile ilk kez 2 fa'yı başladığınızda size 6 tane kod veriyor. Bu kodları sms alamazsanız diye yedek kod amacıyla veriyor. Yani uygulamadan bahsetmiyorum fakat siz galiba onu görmemişsiniz. O zaman Profesör'ün dediği yolu denemelisiniz
kodlar var ama hiçbiri işe yaramıyor yazdığımda. Şimdi onu deneyeceğim ama olacağını hiç sanmıyorum.

Merhaba değerli üye;

Eğer kurucu maili halen sizdeyse evet. Şifremi unuttum diye mail gönderin, sonra gelen mailde bu işlemi ben yapmadım, hesabım güvene alınsın kısmına gir. Sonra oradan şifreni değiştirip direkt instagrama girilebiliyor. Sonrasında ise ayarlardan direkt 2fa'yı kaldırın.

Bu yöntemi izleyerek yapabileceğinizi düşünüyorum. Yada instagrama mail atmanız gerekmekte.
Ben yapmadım seçeneği çıkmıyor

X-Code

Uzman üye
19 Mar 2019
1,855
335
Localhost
Merhaba;

Öncelikle mobilden İnstagram giriş yap ekranına girin. Kullanıcı adınızi ve şifrenizi girin akabinde sizden 2fa kodu isteyecek. Oradan "Başka bir yol dene" seçeneğine tıklayın. Çıkan menüden "Destek Al" kısmına tıklayın. Gelen kısımda kaydolurken kullandığınız mail adresini girin. Alltaki seçeneklerde ise hesap şahsi hesabınız ise "benim fotoğraflarımın olduğu hesap" seçeneğini işaretleyin. En son kısıma ise "İki doğrulamalı faktör kodlarına erişemediğim için bu kodların instagram hesabıma kayıtlı olan cep telefonu numarama gelmesini talep ediyorum." diye yazın. Sonrasında da "Destek İste" butonuna tıklayın. Akabinde bir mail alacaksınız. O maildeki kodu boş bir a4 kağıdına yazıp altına da hesabınızdaki tam isminizi, soyisminizi ve kullanıcı adınızi yazın. Akabinde yüzünüzde görünecek şekilde bu a4 kağıdıyla fotoğraf çekinin ve bu fotoğrafı gelen maili yanıtlayarak onlara gönderin.

İyi Forumlar..

ecostom

Yeni üye
1 Ağu 2021
6
0
23
Merhaba;

Öncelikle mobilden İnstagram giriş yap ekranına girin. Kullanıcı adınızi ve şifrenizi girin akabinde sizden 2fa kodu isteyecek. Oradan "Başka bir yol dene" seçeneğine tıklayın. Çıkan menüden "Destek Al" kısmına tıklayın. Gelen kısımda kaydolurken kullandığınız mail adresini girin. Alltaki seçeneklerde ise hesap şahsi hesabınız ise "benim fotoğraflarımın olduğu hesap" seçeneğini işaretleyin. En son kısıma ise "İki doğrulamalı faktör kodlarına erişemediğim için bu kodların instagram hesabıma kayıtlı olan cep telefonu numarama gelmesini talep ediyorum." diye yazın. Sonrasında da "Destek İste" butonuna tıklayın. Akabinde bir mail alacaksınız. O maildeki kodu boş bir a4 kağıdına yazıp altına da hesabınızdaki tam isminizi, soyisminizi ve kullanıcı adınızi yazın. Akabinde yüzünüzde görünecek şekilde bu a4 kağıdıyla fotoğraf çekinin ve bu fotoğrafı gelen maili yanıtlayarak onlara gönderin.

İyi Forumlar..
Bunu onlarca kez denedim, mail'e geri dönüş yapmıyorlar.

BörüHan

Uzman üye
13 Ocak 2018
1,176
277
Ötüken🇹🇷
Bu kod gelmemesinin en büyük sebebi birden fazla kod talep edilmesinden kaynaklı.Aşağıdaki işlemleri deneyin ve gelmiyor diye ardı ardına kod talep etmeyin.

Instagram’ı tamamen kapatın.
Hangi cihazda işlemi denediyseniz, cihazın uygulama çerezlerini sıfırlayın.
VPN bağlantısı açın.
Instagram’ı tekrar açıp girişi deneyin, tekrar doğrulama kodu isteyecektir ama bu kez gelecektir.

kurtdereli

Uzman üye
19 Tem 2020
1,086
242
-Türkistan-
Hesabınızı geri alabilmeniz için "instagram support" adresine gidip, instagramın yetkili ekibi ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. İnstagram yetkili ekibine gerekli bilgileri "doğru" bir şekilde verdikten sonra. Kısa bir süre içerisin de mail yolu ile size geri dönüş sağlayabilirler. Bunu yaptıktan sonra eğer yine alamazsanız, çok zordur. Ancak belki hackleyerek alabilirsiniz.

ecostom

Yeni üye
1 Ağu 2021
6
0
23
Hesabınızı geri alabilmeniz için "instagram support" adresine gidip, instagramın yetkili ekibi ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. İnstagram yetkili ekibine gerekli bilgileri "doğru" bir şekilde verdikten sonra. Kısa bir süre içerisin de mail yolu ile size geri dönüş sağlayabilirler. Bunu yaptıktan sonra eğer yine alamazsanız, çok zordur. Ancak belki hackleyerek alabilirsiniz.
Çok denedim hiç biri yaramadı, şimdi BörüHan adlı kişinin dediğini deneyeceğim. O da olmazsa artık bilen bir hacker arayacağım. Burada olur diye umuyordum ama galiba kişisel yardım mıymış neymiş yasakmış.

ecostom

Yeni üye
1 Ağu 2021
6
0
23
Doğrulama kodu gerektiren yere gelip başka bir yol deneye girdim ve destek iste bölümünden bir kaç şey yazdım. Böyle bir mail geldi, ama hesaba girmeye çalışırken iki faktörlü doğrulama kodunu hâlâ istiyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.