cokkies nasıl çekebilirim ?

sevimsiz57

Yeni üye
22 Ara 2022
2
1
dc rat kulanıyorum fakat cookies nasıl çekilir bir türlü bulamadım yardımcı olurmusunuz eğer yoksa yeni bir rat yapabileceğim bir uygulama gösterirmiisiniz,

GECEGEZEN

Saldırı Timleri Danışmanı
13 Şub 2016
2,518
1,344
Selamlar.
Github'da cookie grab, cookie grabber, cookie stealer gibi aramalar yaparsanız karşınıza yüzlerce sonuç çıkacaktır. İstediğiniz yazılım dili ile geliştirilmiş kaynağı kullanabilirsiniz. Hassas olunması gereken nokta undetected olup olmadığıdır. Bunuda VPS üzerinden test etmeniz en sağlıklısı olacaktır. Yıldızı düşük kaynakları çok kullanmayınız backdoor veya duplicator ( veriyi kendisine de alan ) durumlar yaşanabilir.
İyi forumlar.

Junkie1337

Üye
22 Ara 2022
75
10
dc rat kulanıyorum fakat cookies nasıl çekilir bir türlü bulamadım yardımcı olurmusunuz eğer yoksa yeni bir rat yapabileceğim bir uygulama gösterirmiisiniz,
Cookies çekmen için bir grabbere ihtiyacın var şu aralar bu tarz işlerle uğraşmadığım için public private farketmezsizin elimde source yok ve grabberin de undetected olması gerekiyor public sourcelerde kolay kolay cookie çekilmiyor özellikle webhook hooklar bozuk olabiliyor o yüzden sana önerim c# öğrenip kendi grabberini yapmaya ne dersin?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.