Combined Community Codec Pack 11.04.2011 Beta

Margu

Kıdemli Üye
26 Eki 2010
2,944
0
40124.jpg


Combined Community Codec Pack, bir çözücü paketi yazılımıdır. Türkçe açılımı da zaten birleştirilmiş toplu çözücü paketidir. Günümüzde en çok kullanılan ses, video biçimlerinin oynatılabilmesini sağlayan çözücüleri bünyesinde barındırmaktadır.

Çözücü Paketinin İçeriği :
FFDShow
Haali Media Parçalayıcı
MPV (Mpeg2) Çözücü
VSFilter
CoreWavPack
Gabest's RealMedia Parçalayıcı
Windows Media 9 VCM
Media Player Classic 6.4.9.0
ZoomPlayer 5.00 Standard,

Desteklenen Dosya Biçimleri :
Birleşik Biçimler: AVI, OGM, MKV, MP4, FLV ve TS
Video Çözücüler: MPEG-2, DivX, XviD, H.264/MPEG-4 AVC, WMV9, FLV1, Theora ve Generic MPEG-4 ASP (3ivx, lavc, ve benzeri.)
Ses Çözücüler: MP1, MP2, MP3, AC3, DTS, AAC, Vorbis, LPCM, FLAC, TTA ve WavPack


Download : Combined Community Codec Pack indir - hizli ve güvenli - inndir.com

 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.