Comisere Cevap Ve Turk Hacklere Hodri Meydan

mustafa mehmet

Yeni üye
5 Şub 2007
17
0
comiser biz sizin gibi hergun internete giremiyoruz buradaki sartlari biraz haber dinleyerek ogren.Yardim yapmayacaksaniz yapmayin,biz dost diye bildiklerimizden cok kazik yedik.Saldirmana gerek yok.zorrokin ve pit10 ugrastilar ama onlarda yarida biraktilar.ben de mehmet mustafa nin oradayim.onun adi mehmet baba adi mustafa benim adim mustafa baba adim mehmet.benzerlik burdan.biz savasiriz siz olsanizda olmasanizda.ama biz sizin misyonunuza inanarak yardim istedik.Ne ogrenmek istiyosun al sana Turk ve Turkmen dusmani siteler bizim icin en tehlikeli olan en agir saldirilari yapan ve kerkukte izleyici kitlesi en cok olan site www.kurdistanpost.com yada www.kurdistanpost.se aynidir bunun yok edilmesi onumuzu acacaktir.eger siz yorulmayacaksaniz www.pukmedia.com. yada www.puk.org yada www.pdk-xoybun.com bunlarda Turkiye cumhuriyetinin iraktaki menfaatlerine saldiran siteler.bunlar digerlerinden farklilar Turkiyenin onundeki en buyuk tehlike bu sitelerin sahipleri.kuzey iraktaki alcak kurtlerin orgutlenme yuvasi.Bize saldirarak yada bu formdan atarak birsey becrmis sayilmassiniz.Eger bu kadar Turklugunuze ve misyonunuza guveniyorsaniz buyrun iste.Orada ahkam kesmek kolay.Gelin de elektrigin olmadigi her gun mermilerin altinda mucadelenizi yapin.Biz burda Kerkukteyiz siz olsaniz yada olmasaniz.Misyonunuz yada namusunuz bu siteleri yok etmenizi gerektirir.Hersey bir yana kurthacler kurmus ve koruyor bu bile yetmemez mi bu sitelerin Turkiye Cumhuriyetine dusmanligini ispatlamak.Asla bizden cesur olamazsiniz cunku biz sizden daha fedakariz.Ulkemizin yada Turk yoldaslarimizin bir istemi uzerine alcak kurtlerin burolarini havaya ucurduk.Bumu zor yoksa 1 saat bilgisayar basinda oturup bir siteyimi cokertmek.MEHMET YOLDAS ARTIK BUNLARA BIR SEY SOYLEME KENDILERINI BIR SEY ZANNEDECEKLER SANGI SORGUDAYIZ.EGER ULUSLARINI SEVERLERSE GEREGINI YAPAR YOKSA BIRAK HERKES KENDI NAMUSUYLA YASAR.BUNLAR BUNUDA BECEREMEZ SANA DEDIGIMIZ GIBI ARTIK NIRAKALIM BU MUCADELEYI EVLADINI VERDIN NE OLDU....BUNLAR ICIN MI.EFENDI SENI EKLEDIM KABUL ETMEDIN DIYO SEN 4 GUNDUR DAGDASIN BU BUNU NASIL ANLAR ONA SORSAN SICAK ODANDA BILGISAYAR BASINDA CHATLESIYOSUN DA ONU KABUL ETMEMISSIN.VAZ GEC DOSTUM COK INCINDIN YETER.

han

Yeni üye
7 Şub 2007
4
0
Emrinizdeyiz

Dostum Ben Sizin Emrinizdeyim Ama Hack Degilim Arkadaslarla Gorusecem Siteleri Aldim Kolay Degil Ama Turkhackler Yikabilir.baskasi Beni Ilgilendirmez Ama Benim Misyonum Ve Namusum Saglamdir Ugrasacam.

TuT@NK@M0N

Uzman üye
3 Tem 2006
1,288
5
arkadaşım gerçekten zor
comıs3r zorrokin pit hepsi uğraştılar belki hala uğraşıyorlardır ama gerçekten çook zor

C0M!S3R-eX

Uzman üye
14 Kas 2006
1,174
27
O dediğin site üzerinde bende bildiğim kadarıyla bişeyler yapmaya çalıştım fakat sonuç elde edemedim...
Ben kimseye kazık atmadım ihanet de etmedim...
Aynı konuyu Biçok bölüme kaç kere açmışsın...
Kurallarımızda hack istek yasak fakat bende bişeyler yapmaya çalıştım o site için..
Ayrıca seni ben banlamadım diye hatırlıyorum..
Şu anda panelde sorun var sonra tekrar bakacağım..

mustafa mehmet

Yeni üye
5 Şub 2007
17
0
sagol

Hack istemi olmadigini uyardigin icin cok sagol.Anlamadigim google da turkhacklerin yaptiklarini duydukca gogsumuz kabardi bu site daha once yaptiklarinizdan cok mu zor.yani turkhacklerinin gucu yetmiyormu yapmayin arkadaslar bu bizim umidimizi kirar bu anlamda kurthacklerle bas edemiyorsak baska nede bas etmemizi beklersiniz.Tesekkurler

TuT@NK@M0N

Uzman üye
3 Tem 2006
1,288
5
mehmet mustafa arkadaşım anlamıyormusun zor işte aramızda yapabilecek olanlar zaten düşünmeden bunu yapar. kim ister bu sitenin yayın vermesini hepimiz oraday indeximizi basmak istiyoruz ama olmuyor. ama imkansız deyildir elbette bildigimiz kadarını yapıyoruz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.