ConnectCell

GeNeRaL-33

Uzman üye
19 Tem 2007
1,369
36
255.244.233.1

Üreticinin Açıklaması : ConnectCell, dizüstü bilgisayar, cep bilgisayarı veya Palm tipi cihazınızla, GPRS ile internete erişiminizi kolaylaştıran, telefonla cihazınız arasındaki ayarları sizin yerinize yaparak bağlantıların rahatça kurulmasını sağlayan bir yazılımdır.

Nasıl Alırım?
Bu servisten yararlanmak için, ConnectCell'in cihazınıza uygun olan versiyonunun sıkıştırılmış halini bilgisayarınıza indirmeniz gerekmektedir.
Ayarlar
İndirdiğiniz dosyaya çift tıklayarak kurulumu başlatabilirsiniz. Kurulum sırasında, telefon numaranızı, marka ve modeli ile telefonunuzu bilgisayarınıza ne şekilde eşleyeceğinizi seçmeniz gerekmektedir.
Nasıl Kullanırım?
Bağlantıyı gerçekleştirmek için telefonunuz ile cihazınızı eşleştirmeniz ve ConnectCell programını çalıştırarak Bağlan'a tıklamanız yeterli olacaktır.


https://tik.lat/vUzU8
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.