CopyToDVD

pit10_mikado

Katılımcı Üye
26 Eyl 2006
651
3
biyerlerden
CopyToDVD* son zamanlarda popüler olan CD'lerinizi yedek almak için tasarlanmış bir yazılım. Fakat görevleri oldukça gelişmiş ve hızlı. Bu program ile CD'lerinizin yedeklerini DVD'ye alıyorsunuz. Aynı zamanda program yedekleme yapmasanız bile DVD'lerinizi yazabileceğiniz bir yazılım olarakta kullanılabiliyor. Dosyaları depolayabileceğiniz resimlerinizi ve müziklerinizi kolayca ve hızlı bir şekilde DVD'lere atabilmenizi sağlıyor. Ayrıca yazılımı CD yazmak içinde kullanabilirsiniz.
Genel Özellikleri:
Ses(Audio): MP3* WMA* Ogg Vorbis* MusePack ve APE formatlarındaki müzik dosylarınızla CD yazabilirsiniz.
Veri(Data): DVD ya da CD'lerinizdeki ISO/Joliet/UDF formatlarını destekler ve bu formatlarda daha önceden oluşturduğunuz verileri yazabilirsiniz.
Görüntü(Video): Birbirinden farklı ve güzel görüntülü DVD'ler oluşturabilir ve bunları evinizdeki DVD oynatıcınızda izleyebilirsiniz.
Ayarlar(Settings): Programın ayarlarını kendi isteğinize göre kolayca ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.
DVD ve CD yazıcılarınızı destekler.
Çift katmanlı DVD yazıcıları destekler.
Gelişmiş dil desteği vardır.
Sürükle-bırak ya da ekle yöntemi ile CD-DVD oluşturabilir ve yazabilirsiniz.

http://www.topshareware.com/CopyToDVD-download-13773.htm
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.