Corel Paint Shop Pro Photo X2

kılıczade

Uzman üye
29 Eyl 2007
1,086
16
izmir *35*
download: https://tik.lat/ZndNp

serial ve crack aynı dosyada: https://tik.lat/HhJ1Wcorellogo.jpg
Corel Paint Shop Pro Photo X2

Corel Paint Shop Pro Photo X2 oldukça güçlü ve istenen tüm özelliklere sahip bir resim editör yazılımıdır. Dijital fotoğrafçıların tercihi olan Corel Paint Shop ile siz de fotoğraflarınızı düzenleyebilirsiniz. Resim düzenleme araçları oldukça kolay ve bir o kadar da profesyoneldir. Programı ilk defa kullanıyorsanız Learning Center(Öğrenim merkezi) bölümünden yardım alabilirsiniz.
Son versiyonda eklenen yeni özellikler olarak ilk dikkati çekenler Express Lab, Graphite workspace teması, HDR resim birleştirme, resim tüpleri, frame özelliği ve siyah beyaz film özelliği. Ve ayrıca düzenleme araçlarının kolaylaştırılması da dikkat çekmektedir.
corel1.jpg

tmbeditDozensofPhotos.jpg
spacer.gif
Düzinelerce resmi aynı anda düzenleyin
Programın en yeni özelliklerinden birisi de Express Lab. Bu özellik sayesinde düzinelerce fotoğrafı bir kaç dakika içerisinde düzenleyebilirsiniz. İsimlerini, uzantılarını, kusurlarını, renk ayarlarını sadece bu özellikten faydalanarak yapabilirsiniz. Böylece resimleri teker teker ele alma derdiniz ortadan kalkmış olur.
spacer.gif
tmbHDRPhoto.jpg
spacer.gif
HDR resim birleştiricisi ile mükemmel çalışmalar yapın
Yeni HDR Resim birleştiricisi ile resimlerinizdeki gölge ve ışık ayarlarını kolayca yapabilirsiniz. Bu sayede çok daha güzel resimlere sahip olmuş olursunuz. Otomatik kontrast ayarı ile resimlerinize en uygun kontrastları da kendisi seçer.
spacer.gif
tmbvisibleWatermark.jpg
spacer.gif
Belirgin filigramlar(watermark) ekleyebilirsiniz
Profesyonel bir fotoğraçı olmak istiyorsanız veya resimlerinizin güzel gözükmesini istiyorsanız resimlerinize oldukça güzel filigramlar ekleyebilirsiniz. Bu sayede profesyonel fotoğrafçıların yarattığı gerçekçi havaya resimlerinizde yakalayabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için programın öğrenim bölümüne bir göz atabilirsiniz.
spacer.gif
tmbBWFilm.jpg
spacer.gif
Çarpıcı siyah-beyaz resimler yaratın
Bu program ile daha dinamik ve çarpıcı siyah beyaz resimler elde edebilirsiniz. Ve renk kombinasyonlarını en mükemmel şekilde olacak şekilde siz ayarlayabilirsiniz. Artık siyah beyaz resimleriniz çok daha çarpıcı ve dikkat çekici olacak.
spacer.gif
tmbcrop.jpg
spacer.gif
Resimlerinizi taratmadan önce istemediğiniz detaylardan kurtulabilirsiniz
Resim taratma yöntemi hiç de cazip gelmez çünkü görüntü kalitesi oldukça bozulmaktadır. Resmi tarayıcının tam üzerine oturtmak da başlı başına bir derttir. Ancak bu program sayesinde artık taramak istediğiniz resimleri önce görüntüleyebilir ve istemediğiniz kısımları çıkartabilirsiniz. Bu sayede çok daha iyi çözümler elde edebilirsiniz.
spacer.gif
tmbmakeover.jpg
spacer.gif
Bir kaç hamle ile daha güzel görünün
Yeni bir özellik olan Makeover aracı sayesinde bir kaç saniye içerisinde beyaz gözükmeyen dişlerinizi

hek ediyorsam +rep lps
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.