Çözüldü telefonumda casus yazılım var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sait9440

Yeni üye
15 Ağu 2022
7
0
Telefonumun dinlendiğini biliyorum fakat kim ve kimler tarafından bilmiyorum. Yardım edermisiniz telefonumda keylog veya casus yazılım gelmiş bir şekilde format attım her yolu denedım olmuyor yardım edermısıniz.

sait9440

Yeni üye
15 Ağu 2022
7
0
emin olmak için çok uğraştım ve artıkeminim çünki ben adım atmadan konuştuğum insanların kulaklarına gidiyor hal hareket tavır larından çözdüm ve eminim .

serg.

Üye
13 Ağu 2022
126
52
Monaco
Bu gibi durumlarda telefonunuzda illa casus yazılım bulunması gerekmez. Büyük ihtimalle aynı ağdasınız, veya sık sık aynı ağda duruyorsunuz. Kilit noktanın bu olduğuna inanıyorum. Aynı ağda durursanız bazı programlar sayesinde telefonunuza sızmış olabilirler. Bu işler bazı noktalarda sandığınızdan çok daha basit. Bir örnek vermek gerekirse, herkese açık bir ağa bağlanmıştım ve yaklaşık 1 dakika sonra telefonumda bırakın dinlemeyi, dokunmatiği ele geçirmişlerdi. Tavsiyem onlarla aynı ağda bulunmayın. Telefonunuzu bu işlerden anlayan birinin yardımıyla sağlam bir şekilde gözden geçirin.

sait9440

Yeni üye
15 Ağu 2022
7
0
Bu gibi durumlarda telefonunuzda illa casus yazılım bulunması gerekmez. Büyük ihtimalle aynı ağdasınız, veya sık sık aynı ağda duruyorsunuz. Kilit noktanın bu olduğuna inanıyorum. Aynı ağda durursanız bazı programlar sayesinde telefonunuza sızmış olabilirler. Bu işler bazı noktalarda sandığınızdan çok daha basit. Bir örnek vermek gerekirse, herkese açık bir ağa bağlanmıştım ve yaklaşık 1 dakika sonra telefonumda bırakın dinlemeyi, dokunmatiği ele geçirmişlerdi. Tavsiyem onlarla aynı ağda bulunmayın. Telefonunuzu bu işlerden anlayan birinin yardımıyla sağlam bir şekilde gözden geçirin.
Anlayan bir kişi bulamadım çözüm arıyorum .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.