Creative Dimension 3DSOM Pro v3.2 (Resimlerinizi 3 Boyutlu Modellere Dönüştürün

kmetin

Uzman üye
10 Tem 2007
1,724
0
istanbul
Creative Dimension 3DSOM Pro v3.2 (Resimlerinizi 3 Boyutlu Modellere Dönüştürün - 1349$ lık Program)


creativedimension3dsom.jpg


Creative Dimension 3DSOM Pro v3.2 (Resimlerinizi 3 Boyutlu Modellere Dönüştürün - 1349$ lık Program)

Creative Dimension 3DSOM Pro fotoğraf profesyonel kalitede 3D içerik oluşturmak için güçlü bir araçtır. Nesne geniş delikler ve 'zor' organik şekiller de dahil olmak üzere modellenebilir. Geleneksel bir kamera kullanarak, bir baskılı mat üzerinde nesne fotoğrafları düz bir zemin önünde bakış açıları çok sayıda alınır. nesnenin şeklini otomatik olarak ve her bir fotoğraf elde edilir bu bilgileri yüksek kalitede 3D mesh oluşturmak için kullanılır.

Eğer 3DSOM Pro modeli ile neler yapabilirsiniz?
3D sahneler içine * birleştirme - Varolan 3D sahneler aktarmak için standart biçimleri modelleri ihracat.
* Web yayımlama - çıkış gerçek bir 3D içerik web sayfalarınıza canlı gelmek için kendi script Java formatı da dahil olmak üzere web biçimleri bir dizi.
* Create animasyonlar, flythroughs ve filmler - Web akarsu DVD'ler için filmler, sergiler ve pazarlama malzemesi olarak 3D modelleri işlemek için sanayi araçlarını kullanın.


download.pngDownload Uploaded
Creative Dimension 3DSOM Pr…rar (131,03 MB) - uploaded.to

Download Filejungle
Filejungle.com - #1 Hosting for Easy & Fast File Storage

Download Wupload
Get Creative Dimension 3DSOM Pro v3.2.rar on Wupload.com
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.