Crypter Sorunuyla İlgili Çözüm Arıyorum.

6 Tem 2021
143
16
34
Bence bu çoğu kişinin sorunu cryptırlama veya trojeni yakalanmaması ben hiçbir yazılım dilini bilmiyorum hazır cryptır olsada rağzıyım yeterki sıfıra düşsün birde diyolar hemen patlıyo diye onada çözüm verirseniz sevinirim veya hiç patlamayan cryptır olabilir cevap verirseniz sevinirim.

AHMET SENCER

Katılımcı Üye
19 Şub 2021
732
409
TANRI DAĞI
Merhaba değerli üye trojen hakkında konuşmak gerekirse hiç yakalanmayan trojen biraz zor fakat şöyle söyliyeyim trojeni yaparken uğrasmak gerek durmdan deneme yanılma yapmak ile trojeni daha sağlam hale getire bilirsiniz

atalayagiz

Üye
8 Ara 2019
137
10
Cryptır değil hocam crypter. Trojeni yakalanmaz kılmanın en zor yanıdır cryptlemek. Ya ücretli alacaksınız ya da seve seve trojeninizin yazıldığı dile göre crypter yazacaksınız. Başka çözümü yok maalesef :).

Egec

Üye
19 May 2021
236
67
Bence bu çoğu kişinin sorunu cryptırlama veya trojeni yakalanmaması ben hiçbir yazılım dilini bilmiyorum hazır cryptır olsada rağzıyım yeterki sıfıra düşsün birde diyolar hemen patlıyo diye onada çözüm verirseniz sevinirim veya hiç patlamayan cryptır olabilir cevap verirseniz sevinirim.
Sizin dediğiniz %100 fud olayı. Bana göre gayet kolay, ufacık bir python dili bile işinize yarar. Kali linux üzerinden veil-framework ile payload oluşturun. Bu frameworku tercih etmenizin sebebi trojanızın kaynak kodlarını vermesidir. Bu sayede trojanınızı visual studio ile kurcalayın. Bazı ayarlarda ekleyrbilirsiniz, mesela 10 saniyede bir virüsü yeniden başlat kodu. Bu kod sayesinde kurbanınız sonsuza dek cebinizde kalır. Biliyorsanız metasploitte kurbanın bağlantısını kesince sonsuza dek gider. Yani %100 fud yapmak için python öğrenin. Bilginiz olsun veilden payload oluşururken python dili ile oluşturun. Önünüze seçenekler çıkacaktır.

AHMET SENCER

Katılımcı Üye
19 Şub 2021
732
409
TANRI DAĞI
Merhaba değerli üye size bir uyarıda bulunmak istiyorum gereksiz yorum atmaktan kaçınınız gereksiz yorum atarak yorum kasmak ceza almanıza veya uyarı almanıza neden olur böyle devvam ederseniz forumdan uzaklaştırlma ihtimalinizde olabilir

2. konu olarak bilgi eskimez ama güncellenir orda yazan tool u sen indirirsin güncel hali iner saten biri tool u kullanmak kolaydır githup ta kullanışını herzaman paylaşıyorlar 6 yıl gemiş diye izlememezlik yapmamalısın tabi yine karar senin sen bilirsin :)

İYİ FORUMLAR

6 Tem 2021
143
16
34
Sizin dediğiniz %100 fud olayı. Bana göre gayet kolay, ufacık bir python dili bile işinize yarar. Kali linux üzerinden veil-framework ile payload oluşturun. Bu frameworku tercih etmenizin sebebi trojanızın kaynak kodlarını vermesidir. Bu sayede trojanınızı visual studio ile kurcalayın. Bazı ayarlarda ekleyrbilirsiniz, mesela 10 saniyede bir virüsü yeniden başlat kodu. Bu kod sayesinde kurbanınız sonsuza dek cebinizde kalır. Biliyorsanız metasploitte kurbanın bağlantısını kesince sonsuza dek gider. Yani %100 fud yapmak için python öğrenin. Bilginiz olsun veilden payload oluşururken python dili ile oluşturun. Önünüze seçenekler çıkacaktır.
Kankam ben zaten yazdım python gibi dileri bilmiyom diye hiç Yotubda hiç python ile veya herhangi bi dille cryptır öğreten yok dil olmadan nasıl yaparım.

Egec

Üye
19 May 2021
236
67
Kankam ben zaten yazdım python gibi dileri bilmiyom diye hiç Yotubda hiç python ile veya herhangi bi dille cryptır öğreten yok dil olmadan nasıl yaparım.
Dil olmadan bildiğim bir yöntem yok. Ama doğru dürüst sızma işlemi için bile dil bilmek şart maalesef. Bütün işi frameworke bırakınca frameworkun cryptladığı kadar cryptlayabiliyorsunuz. Buda %15 fud falan oluyor.

6 Tem 2021
143
16
34
E peki yazdığım gibi Pythonla veya herhangi bir dille cryptırlama videosu yokmu yeni olursa daha iyi olur eskiler hep bir şey yapıyor error veriyo böyle detaylı anlatan birisi falan.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.