Crysis 3 Ne İstiyor...

Orlion

Uzman üye
18 Ocak 2012
1,755
0
YokGibiBişey
gm5w9.jpg

2013 ilkbaharında çıkacak olan Crysis 3'ün sistem gereksinimleri, Electronic Arts tarafından açıklandı.

Oyunun minimum sistem gereksinimleri, güncel PC'ler için sorun olayacak gibi görünüyor. Crysis 3'ün en düşük sistem gereksinimleri şöyle: Windows Vista, 3GB RAM, Intel Core 2 Duo 3.4 GHz veya AMD Athlon 64 X2, DirectX 11 destekli grafik kartı. EA, sistem gereksinimlerinde minimum ekran kartı olarak Nvidia GTS 450 ve Radeon 5770'i örnek veriyor.

Crysis 3'den maksimum grafikleri elde etmek isteyenler ise biraz daha iyi bir sisteme ihtiyaç duyacaklar: 8GB RAM, Core i7 veya Bulldozer FX4150 AMD işlemci ve Nvidia GTX 680 gibi uç nokta bir grafik kartı, Windows 7 veya Windows 8 işletim sistemi.

Droid1

Yeni üye
16 Ara 2012
22
0
kardes türkiyede pek çok kişi oynayamitacak yazik onlar icin cunku gerc ekten beklenen oyun bu :) inş. benim pc kaldiri 4 gb rem 2 cuo işletimci ati 6500 hd redeon ekran karti :)

Orlion

Uzman üye
18 Ocak 2012
1,755
0
YokGibiBişey
Zaten Artık Bilgisayarlar 2 Sene Sonraki Oyunu Kaldırabilecek Şekilde Alınmaya Başlandı Oyunlar Gitgide bilgisayarları Kasmaya Başlayınca :)

Droid1

Yeni üye
16 Ara 2012
22
0
aynen bilgisayarlarda 2 kat paglaniyor ben bu bilgisayari 2 bin teleye aldik casperin at gibi massallah hala on numara oyunlari kaldiriyor mos wanted HD yi kaldiriyor daha ne istiyim :)

fanatik1995

Katılımcı Üye
5 Ocak 2013
629
0
bende sorun yok 2 ay oldu alalı 5 sene rahat diyorum crysıs 3 den 10 tane açarım :D güzel paylaşım

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.