Cs 1.6 Server Kurulumu

Muhammed023

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
313
0
root@MeMaTi;
Arkadaşlar Bana En Acilinden cs 1.6 non steam server kurulumu lazım işletim sistemim windows hariç herşey örn ubuntu centos fedora debian yeterki server non steam ve sorunsuz çalışsın
yani sadece linux sürümlerde çalışmasını istiyorum çünkü elimde windows makine yok

Son düzenleme:

HeadyShoTs

Katılımcı Üye
24 Ağu 2017
443
0
/index.php
Kardeşim server kurmak istiyorsan birsürü türk cs 1.6 siteleri var Şimdi vermicem araştır orda para ile kurabilirsin Bedava kurmak istiyorsan sadece kendi localına bağlı kullanabilirsin

Muhammed023

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
313
0
root@MeMaTi;
Kardeşim server kurmak istiyorsan birsürü türk cs 1.6 siteleri var Şimdi vermicem araştır orda para ile kurabilirsin Bedava kurmak istiyorsan sadece kendi localına bağlı kullanabilirsin

Kardeşim bende Makine var boş boş yatıyo işletim sistemi centos içine cs 1.6 server non steam kurmak istiyorum biliyorum para ile satan siteleri zaten makineye para baydık bari kendimiz kuralım diye söylüyorum

Muhammed023

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
313
0
root@MeMaTi;
inanın 2 gündür googledeki herşeyi 2 sefer denedim olmadı birleştirdim yani o sitedeki bilgilerle başka sitedeki bilgileri birleştirdim denedim bu seferde sunucuya giriyor fakat connection timed out diyip atıyor anlamadığım satış yapan siteler nasıl kuruyor belki siz bilirsiniz diye sormuştum putty den kuruluyo zatende steam oluyo bize non steam lazım

fantazik22

Üye
16 Ağu 2012
127
0
İstanbul
Hocam hem Windows hemde Linux bir sunucuya server kurulumunu gösterdim. Sizler için videomu yükledim az önce belki yardımcı olur. Buradan link paylaşımı yasak mı bilmiyorum özelden yazın isterseniz ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.