Cs Hakında Soru Ve Sorunlarınız...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Weardlegend

Katılımcı Üye
6 Ocak 2013
768
1
33
İstanbul
arkadaşlar benim cs 1.6da map yüklenirken birşey olmuyor.gayet iyi yükleniyor.Fakat takım seçme yerinde donup kalıyor.Bayaa araştırdım fakat çözüm bulamadım.Bazı arkadaşlar internet downloader manager programı yüzünden oluyodur diyolar ama bilgisayarımda İDM yok bile...Çözümünüz varsa yazın.

nickmickyok35

Yeni üye
16 Kas 2009
4
0
slm arkadaşar ben windows 8 kullanıyorum cs 1.6 yükledim kurdum ama hiç açılmıyor bütün yolları denedim uyumluluk sorunlarıyla ilgili ne gerekiyorsa yaptım sildim kaç kere komple gene yükledim değişen bişe olmadı daha öncesinden win.7 kullanırken hiç böle bişe olmamştı yardım edebilecek bir arkadaş varsa sevinirim

nickmickyok35

Yeni üye
16 Kas 2009
4
0
hem konu açıyonuz hemde 1 allahın kulu kalkıp bişe demiyor nasıl iş bu anlamadım bide adminim diye dolanıyoz

ßLAD£Li

Üye
17 Eki 2008
195
0
Beyler Counter Strike Global Offensiveyi geçenlerde youtube gezıyodum gozume takıldı bı acıyım bakıyım dedım hosuma gıttı grafıklerı zombı modlar felan bu oyun paralı mı yada steamdan mı oynanıyo bılen varsa bi yardımcı olsun lutfen:drunk

masterofhacker

Katılımcı Üye
22 Eki 2008
257
0
C.S 1.6 Kendiliğinden servere giriyor.

Selam, bilgisayarımda C.S 1.6 yüklü geçen bir servere girdim sonra oyundan çıktığımda serverin isminin C.S nin ana menüsünün en üstüne yerleştiğini gördüm sonra cs de nereye girmeye çalışsam botlarla bile oynamaya kalksam otomatikman o servere giriyor başka yere girmiyor.
ÇÖZÜM İÇİN DENEDİĞİM YOLLAR
Oyunu 5 kere sildim baştan kurdum
Oyunun bulunduğu klasörü defalarca sildim. Oyunu baştan yükledim.
Regeditte C.S le ilgili ne varsa sildim.
Yinede sorun devam ediyor. Bilgisayarda başka bir yere bir dosya kurulmuş olmalı.
Lütfen saydığım çözümlerin dışında ve format dışında bir çözüm bilen varsa yardım etsin...

progiyotin

Yeni üye
19 Haz 2013
4
0
arkadaşlar benimde bir sorunum cfg denemiştim sonra silince baska serverden indirdim ama hani olur ya 1de ana silah 2de tabanca 3de bıcak vs. vs. bazılarında mesela 2ye basinca direk tabanca eline gelir ama bazılarında ise 2ye basinca yukardan tabancayı gosterir sol tık atınca ele gelir csnin orjinal cfgsini attıgım ıcın bende sol tık yapmam lazım oluyor biliyorum bu pek bir sorun gibi durmuyor ama direk elime gelsin istiyorum bunu nasıl düzeltebilirim bi yardımcı olurmusunuz

sfkcgz

Yeni üye
24 May 2012
44
0
Denizli
Arkadaslar Sg bugu varmıs attığım maclarda adamlarda sg bugu oluyor sg adamlarda islemiyor biz sgnin icindeyken bizi normal olarak görüp vuruyorlar bilgisi olan yardımcı olabilir mi ?

baronking1

Üye
25 Eyl 2013
177
0
aydın
merhaba arkadaşlar

counter strike ta kemal sunal ve şener şen in selerinden yapılan bir radyo konuşması vardı.

içinde;
aney döndü sıçam ağzına
dağılan lan bomba var givi sesler vardı

bu yamayı uzun zamandır arıyorum ancak bulduklarımın hep linkleri kırık yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.