Cs Hakında Soru Ve Sorunlarınız...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cengo_1993

Yeni üye
5 Nis 2007
6
0
ARKADAŞLAR SLM YA CS İNTERNETTEN NASIL OYNANIYOR.BANA SİTE LİNKİ GÖNDERİN.REP GÜCÜ NASIL ARTIRIYLIYOR GÖNDERİRSENİZ SEVİNİRİM.
:(
/I\

/ \
Abi benim hiç rep im olmadı biliomusuuunnnn?

CEKUUU

Yeni üye
21 May 2007
18
0
Beyler Ben De Counter 1.6 Sürekli Oynuyorum Siteye Ait Bir Serwer Var Ise Ip Sini Yazarmisiniz Teşekkürler

CEKUUU

Yeni üye
21 May 2007
18
0
Lütfen Çok Acil yetkililere duyrulur
counterciler bilen varsa cok acil bana lütfen cevap yazsın counter 1.6 da internet üzerinden serwer nasıl acılıyor bilenlere cok acil cok rica ediyorum emekleriniz için simdiden tesekkürler

alphan91

Yeni üye
11 Tem 2007
0
0
ya abi cs 1.5i yükledm... masaüstünde oyuna grmek içn simgeye taıklıorm... hl.exe dosyasına gözat çıkıooo...YARDIM plsss:S:S

counter ustası

Yeni üye
11 Tem 2007
10
0
çözüm

arkadaşlar ilk öncecounter strike oyununu oynamak için counter strike oyununu bilgi sayarınıza indirin counter strike oyununu giriş yaptığınız zaman cs1.5 cs1.6 halflıfe tümü diye bir başlık çıkacak tıklayın istediğiniz cs yi seçin ve indirin indirdikten sonra multıplayer bölümünden onlıne oynayabiliceksiniz iyi oyunlarrrrr.:yaho1

counter ustası

Yeni üye
11 Tem 2007
10
0
Cs Hakkında Soru Ve Sorunlarını Bu Topic Altından Ben Veya Arkadaşlarım Cevaplamaya Çalışaklardır... ( herşeyi bilicez diye bişi yoktur bizimde bilmediğimiz şeyler olabilir )
TESEKKÜRLER...

not : soru sorun ve önerileriniz kesinlikle bu sabit başlıktan olucak ayrı konu açarsanız kilitlenecektir tekrarında banlanırsınız !!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.