CS Wall Hack

dead team

Katılımcı Üye
3 Eki 2006
632
0
cehennemin dibi
COUNTER-STRİKE OYUNUNUN HACK PROGRAMI.İNDİRECEĞİNİZ PROGRAM ZİP FORMATINDA OLUP VİRÜS İÇERMEMEKTEDİR.BİZİM TARAFIMIZDAN DENENMİŞTİR KORKMADAN İNDİREBİLİRSİNİZ TABİKİ DE VİRÜS TARAMASINDAN GEÇİRİN İSTERSENİZ..

işte link: https://tik.lat/7482L

not:bizim tarafımızdan denemiştir derken tamindir.com tarafından denenmiştir
 

yilmaz_457

Katılımcı Üye
8 Ağu 2007
482
4
--îζМίЯ--
arkedeş azcık anlatsaydın ben açıyorum bayaz bışe çıkıyo o açıkken gırıyom cs ye botlarla bıle çalışmıyo end e basıyom olmuyo allowed yazmısası lazımdı
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.