d-smart tarafından dolandırıldım

J700

Adanmış Üye
20 Ocak 2011
6,894
7
alanya
Yaklaşık 2 hafta önce TTNET AŞ ‘den aradığını söyleyen bir kişi internet sözleşmemizin bittiğini ve sözleşmeyi yenilememiz karşılığında aylık TTNET internet fatura ücretimizin 121 TL ‘den 70TL’ye ineceğini ve HEDİYE olarak D-SMART paketinin bağlatılacağını söyleyerek ‘aldatıcı’ beyanda bulunarak abonelik sözleşmesi imzalattı. Biz de Doğan Holding’e olan güvenimizle söz konusu şahıs firmanın temsilcisi olduğu için imzaladık. Bugün TTNET AŞ bizi aradığında internet sözleşmemizin yenilenmediğini ve TTNET AŞ’nin böyle bir kampanyasının olmadığını söylediler. Kısacası D-SMART bayisi bizi aldatarak abone yaptı ve hediye olduğunu iddia ettiği aylık 70TL ücretli D-SMART hizmeti abonelik sözleşmesini imzalattı.
Biz de Doğan TV Digital Platform İşletmeciliği A.Ş. den üyeliğimizin cayma bedeli tahsil edilmeden derhal iptal edilerek mağduriyetimizin giderilmesi ve ilgili bayiinin Doğan TV A.Ş. bayiliğinin iptal edilmesini istiyoruz.
Çok güvendiğimiz Doğan TV Digital Platform İşletmeciliği A.Ş. ve Doğan Holding maalesef bizi hayal kırıklığına uğrattı ve bizi aldattı. Doğan Holding gibi Türkiye’nin saygın firmalarının bu tip ucuz ve bayağı yöntemlerle para kazanmaya çalışması bizi üzdü. Bu mağduriyetimizin en kısa zamanda giderileceğini ümit ediyoruz.
 
Son düzenleme:
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.