Dacia Da yeni İmaj!!

Sanalhaydut35½

Kıdemli Üye
28 Tem 2007
4,942
37
kArŞıyaKa
Dacia Da yeni İmaj!!
tgyw778hzxwq7f7xe3ou.jpg


Logan versiyonlarıyla büyüyerek kendisini kanıtlamaya başlayan Dacia, olgunlaşma sürecinde imajını da yeniledi
Renault’nun kanatları altına girdikten sonra Logan versiyonlarıyla büyüyerek kendisini kanıtlamaya başlayan Dacia, olgunlaşma sürecinde imajını da yeniledi.

Yeni logosunu ilk kez Cenevre’de tanıttı. Cenevre’de Logan temelleri üzerine geliştirilen yeniliği Sandero ve Logan Pick-Up modelleriyle otomobil severlerin karşısına çıkan Dacia, üretim kapasitesini de artırmayı hedefliyor.

Haziranda Avrupa ülkeleriyle birlikte Türkiye’de de satılacak olan hatchback karoserili Sandero, Logan’dan tamamen farklı bir ön yüze, dış tasarıma ve iç mekana sahip. 5 kapılı hatchback, 1 .4 lt 75 HP ve 1.6 lt 90 HP benzinli, 1.5 lt dizel motorlara sahip. Romanya’da satışına başlanan Logan Pick-Up ise mayısta Türkiye yollarına çıkacak.
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.