darbuka nasıl çalınır: hemen oğrenin:)))

dizzz_eren

Yeni üye
7 Şub 2007
10
0
darbuka ilk once sol elle baslayarak sonra hızlanarak çalınarak sonra parmakları kaldırıp vurarak calınır sonra hafif yavaşlayarak darbuka ya vuruyoruz ve tekrar hızlanıyoruz biterkende hızlı hızlı calarak sag elle tek bir kere sert bir sekilde
vuruyoruz ve tekrar bastan alıp calıyoruzz


TESEKKURU UNUTMAYALIM...!
 
Son düzenleme:

emily53

Yeni üye
18 Şub 2007
1
0
dizzi Eren Merhaba
Vuruşlara Göre Nasil çalinir Bilgi Verirsen Sevinirim.her Türküye Göre Ayri çal Diyorlar Ben Bir Koradayim Es Lerde Farkli çal Diyorlar Sen Veya Bir Başkasi Bu Kaonuya Vakifsa Lütfen Bu Ablaniza Yardim Teşekkürler.
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.