Darkcomet Kendi Oluşturduğum Serveri Yedim, Nasıl Sileceğim ?

Kettchups

Katılımcı Üye
3 Haz 2015
365
2
Arkadaşlar Komik Bi Durum Olabilir Ama :D Darkcomet Server Oluşturdum Kendim Deneyim Dedim Darkcomet Panelinde Benim PC Gözükmedi Gözükseydi Oradan Silecektim Nasıl Sileceğim :D, Görev Yöneticisini Vesayre Nasıl Açıcam :mml

berk14684

Katılımcı Üye
27 Haz 2016
531
0
Antalya
çalıştırdığın apk dosyasın ıyada virüs dosyasını sil görev yöneticisinde işlemlerde Remote diye başlayan bir işlem olucak zaten çalışan uygulamada senin verdiğin apk nın ismi çıkar onun işlemini sonlandır

berkehan1905

Katılımcı Üye
5 Haz 2014
274
1
Sistemi geri yüklemediğin sürece serveri tam olarak bilgisayarından kaldıramazsın,sana kalmış bir durum tabii bunları kendi serverini açmadan önce düşünecektin :D

eGi

Katılımcı Üye
3 Ocak 2016
254
0
Arkadaşım Başkasının Serverini Yememişin Bukadar Korkulcak bır durum deil bu Silsende Silmesende SıkıntıYaratacağınısanmıyorum Rattan kaldırısan san cokta bir zararı olmaz bence ama gorev yonetıcısınden yaknaklara gıdersen ve ratı kapatıp sıl dersen sıler atar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.