DarkComet-Rat Yasak Mı?

eagle40

Üye
30 Eyl 2013
121
0
Arkadaşlar ben 1 haftadan beri dark kullanıyorum arkadaşları felan kandırıyom pclerine sızarak şu aralarda sansür davası çıktı . Bu da Sansürün İçine Giriyor Mu?

KursaT44

Uzman üye
19 Ocak 2013
1,835
2
118
ADANA
Rat zaten illegal bir olaydır arkadaşım şikayet edilirsen polis gelir. Ayrıca sansür ile alakası yok içine girmiyor sansürün. Ayrıca sansür olayı daha onanmadı o yüzden telaşlanma :)

McTaRaNTuLa37

Uzman üye
6 Ağu 2012
1,173
0
root/
Dostum adama sormadan bilgisayarına bağlanıyosun zaten suç ama adamın şikayetçi olması lazım :D Sansür olayındada virüs oluşturmak suç yani sen serverı oluşturduğun an suç işlemiş oluyosun birinin pcsine bağlanmasan bile sansür TBMM tarafından onaylandı cumhurbaşkanı onaylamasın diye bekliyoruz :D

Uzmaniz

Özel Üye
25 Haz 2012
12,935
42
Dostum adama sormadan bilgisayarına bağlanıyosun zaten suç ama adamın şikayetçi olması lazım :D Sansür olayındada virüs oluşturmak suç yani sen serverı oluşturduğun an suç işlemiş oluyosun birinin pcsine bağlanmasan bile sansür TBMM tarafından onaylandı cumhurbaşkanı onaylamasın diye bekliyoruz :D

Onaylasa onaylanmasada aynı sey degısen bısey yok bılısıme oylede boylede sıkayet olmadıgı surece sansurde onaylansa bısey degımez

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.