Dedicated Server & Co-Location Server Bölümü Kuralları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Aydogan'

Ticaret Kategori Sorumlusu
13 Tem 2017
3,161
527
THT's database
Değerlendirme - 0%
0   0   0
  • Satış konusu açabilmek için minimum 3 aylık forumumuzda kayıtlı olmanız lazım. Eğer bu şartı sağlamıyorsanız ve direkt satış konusu açmak istiyorsanız, herhangi bir vip üyeliğe sahip olmalısınız.
  • Kurumsal yerler için Yer Sağlayıcı Belgesi ve Vergi Levhası olmak zorunda. YS Belgesi ve Vergi Levhası konuya eklenmelidir. Yeni yer sağlayıcılarına BTK tarafından YS Belgesi verilmeyebilir, bu yeni sağlayıcılar için Vergi Levhası yeterlidir. Yurt dışı sağlayıcıların da yurt dışı belgelerini belirtmeleri zorunludur.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.