Deeb Web Uzaylı Belgeleri //Stajyer Asistan

DarkViper

Katılımcı Üye
20 Ağu 2017
778
0
Jüpiter
Mars'taki Yüz, Dünyadaki Yüz ve Mars'ta Piramitler

NASA yüzdeki tüm fotoğrafları Mars'ta, özellikle de en yeni fotoğraflarda Doğruladı. Aşağıdaki fotoğraf, 25 Temmuz 1976'da Viking 1 tarafından çekildi (iddia edilen NASA'nın yalan söylediği iddia ediliyor) ve NASA'nın halka açtığı yüzün ilk fotoğrafıydı.

Üstelik, Mars'ta bir yüz olduğunu bilen tek kişi NASA ve seçkinler değil gibi. Herhangi bir rasgele insan, bir uzaylı tarafından bu konuda söylendiği takdirde böyle bir şeyi bilebilir. 1958 yılının Eylül ayında yayınlanan "Ay İçin Yarış" adlı çizgi roman (1976'dan 18 yıl önce, zihin sahibi), Mars'a giren ve astronotların uluslararası bir ekibi hakkında olan "Mars'ta Yüz" başlıklı bir hikayeye yer verdi. Bir dağ yüzü kadar büyük bir Mars yüzü oyması. Çizgi romandaki sayfalar aşağıda gösterilmektedir.

MvnLJ7.png

Mars'taki piramitler, yüzün hemen yanında bulunur. Mars'ın bu bölgesi
"Cydonia" olarak bilinir.

qWoPb3.png


ZEb7E0.png


7N0M6v.png


6XA5JW.png


jWkV6J.png


bGzJ6d.png

Ayrıca, Cydonia'daki Mars'ta D & M Piramidi, aynı piramit türüdür
Dünyadaki Dadan Kaya olarak, İran'da.

OL17vQ.png

Dostlar Bu Belgelerin Devamı Var Belgeler İngilizceydi Kendim Çevirerek Hazırladım Konuya İlgi Gelirse Belgelerin Devamınıda Paylaşacağım Bide Deebwebte Bulunan Uzaylı Fotosuyla Gerekli İzin Alınıp İyi Okumalar
 

SusKalbim21

Katılımcı Üye
20 Ağu 2017
628
0
Bu deep web ilginç bir yer :D bir sürü dosya indirmişliğim var saçma şeyler yazıyor genelde bir şifre tarzı. Korkutucu baya :)
 

deragless

Katılımcı Üye
19 Ağu 2017
660
0
Kardeşim Bunlar Gerçek Olabilir Çünkü Hiç Düşündünüz Mü Diğer Gezegenler Niye War Diye Belki Orda yaşayan Canlılara Uzaylı Diyoruz Mantıklı Soru
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.