Deep Web'e Nasıl Girerim ve Nelere Dikkat Etmem Gerekir?

Daeky

Uzman üye
16 Nis 2022
1,144
966
23
BJK
Deep Web'e Tor Ağı Sayesinde Girebilirsin Fakat Girmeni Pek Tavsiye Etmiyorum Her Türlü İllegal İşler Var Özelliklede Yasak Ticaret Çok Fazla Hele'ki Deep Web Marketlerinde Bir Çok Zararlı Hap - Uyuşturucu Satılmakta / Dosya İndirmemeye Çalış %90 ında Zararlı Yazılım Oluyor Her Linkte Tıklamamaya çalış .

ѕeleɴια

Kıdemli Üye
18 May 2018
2,620
905
ZYZZ
Deep webe girmek basit bir durum . Tor browser kurup .onion uzantılı web sitelerine erişim sağlıyorsunuz bu kadar. Yani bilgisayarınıza bir tarayıcı indiriyorsunuz o tarayıcı deep web işte öyle düşünün :D
Sanal makine üzerinde yapmanızı öneririm güvenlik açısından. Sanal makineye bir linux kurun ve içine tor browser indirip kurun. Tor browser ülkemizde erişilemez olduğu için vpn ile indirin.

Güvenli gezmek için tor browser tarayıcı ayarların safe moda alabilirsiniz.

İmmortal_Türk

Yeni üye
14 May 2022
6
1
Deep webe girmek basit bir durum . Tor browser kurup .onion uzantılı web sitelerine erişim sağlıyorsunuz bu kadar. Yani bilgisayarınıza bir tarayıcı indiriyorsunuz o tarayıcı deep web işte öyle düşünün :D
Sanal makine üzerinde yapmanızı öneririm güvenlik açısından. Sanal makineye bir linux kurun ve içine tor browser indirip kurun. Tor browser ülkemizde erişilemez olduğu için vpn ile indirin.

Güvenli gezmek için tor browser tarayıcı ayarların safe moda alabilirsiniz.
Teşekkür Ederim :)

İmmortal_Türk

Yeni üye
14 May 2022
6
1
Öncelikle merhaba değerli üye;

Neden girmeniz gerektiğini bilmiyorum fakat meraktan girmek içinse girmemenizi öneririm, daha ileri seviyede, daha anonim bir şekilde nasıl girebilirsiniz biraz araştırabilirsiniz.

İyi forumlar dilerim
Teşekkürler girme sebebim yasadışı iş yapmak isteyenleri önlemek gerekli emniyet mensuplarına o kişiyi yakalatmak. Sanal güvenlikte ilerlemek istiyorum evet yakalamak zor olacak ama kendimi geliştirmeye çalışıyorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.