Deep web sitesi

8 Nis 2020
213
32
Deepweb derken Tor'u düşünerek cevaplıyorum.

@fayrtek sanırım onion sitelerin nasıl çalıştığını bilmiyorsunuz. Onion siteler şifreleme olarak clearnetteki sitelere göre çok daha güvenlidirler.

Soruya gelirsek de evet, forum siteleri bulunuyor. İnternette araştırma yaparak ulaşabilirsiniz. Ancak Türk forumlarına güvenmeyin, çoğu dolandırıcı. Bir şey satın almanızı da önermem, iyi günler :)

fayrtek

Uzman üye
9 Nis 2021
1,172
384
23
İnternetin Derinliklerinde...
Deepweb derken Tor'u düşünerek cevaplıyorum.

@fayrtek sanırım onion sitelerin nasıl çalıştığını bilmiyorsunuz. Onion siteler şifreleme olarak clearnetteki sitelere göre çok daha güvenlidirler.

Soruya gelirsek de evet, forum siteleri bulunuyor. İnternette araştırma yaparak ulaşabilirsiniz. Ancak Türk forumlarına güvenmeyin, çoğu dolandırıcı. Bir şey satın almanızı da önermem, iyi günler :)
Benimkisi onion sitelerden çok deep webe giriş deep web'e girerken sıkıntı yoktu ama şimdi olumiyor deep web research yazıyor umutcan senin bu konuda bir bilgin varmı? Nasıl yapabilirim?

Jaime Lannister

Kıdemli Üye
1 Ara 2020
3,692
806
Casterly Rock
Deepweb'te hack ile ilgili forum siteleri var mıdır?
Merhaba, evet tabiki vardır bunun için öncelikle Tor tarayıcısını kurmalısınız. Herhangi bir tarayıcı üzerinden "Tor Browser" aratıyoruz https://www.torproject.org/ sitesine giriş yapmamız gerekiyor fakat siteye sadece VPN açarak girebiliyoruz. Siteye giriş yaptığımız da hangi işletim sistemini kullanıyorsak o işletim sistemini seçiyoruz. Eğer ki Windows 64 bit bir işletim sistemi kullanıyorsak "Download for Windows" seçeneğine tıklıyoruz. Eğer ki 32 bit veya başka bir işletim sistemi kullanıyorsanız "Download in another language or platform" seçeneğine tıklayıp istediğimiz işletim sistemini seçiyoruz. Tarayıcımızı kurduktan sonra deep web sitelerine girmek için .onion uzantılı linklere ihtiyacımız olucaktır bu iş için en iyi site Hidden Wiki'dir. Hidden Wiki herkesin anonim olarak düzenleme yapabildiği Tor servislerinde faaliyet gösteren Wiki tabanlı işletmenin adıdır.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.