Deep Web Türk Sitesi

dasdee

Yeni üye
9 Nis 2019
8
3
Merhaba dostlarım buraya deep web türk sitelerini bırakıyorum market forumlar vb.

Verdiğim sitelerin dolandırıcı olma ihtimali vardır. Lütfen dikkatli olunuz.

rufiqcavadov

Katılımcı Üye
21 Eyl 2019
894
134
Deep Web'e girdim ama hackerlık ile ilgili forum ve ya gizli siteler pek arayıp bulamadım açıkçası. Ordan hacker buluyorlarmışlar da kiralıyorlarmışlar da ve s. Neler oluyor ve nasıl erişiyoruz böyle yerlere ?

Zerkalov23

Üye
21 Eki 2020
52
18
Deep Web'e girdim ama hackerlık ile ilgili forum ve ya gizli siteler pek arayıp bulamadım açıkçası. Ordan hacker buluyorlarmışlar da kiralıyorlarmışlar da ve s. Neler oluyor ve nasıl erişiyoruz böyle yerlere ?
Bizim milletten öyle şeyler bekleme kardeşim. Oranın da içine ettiler. Adam ishal olmuş gelip burada yardım istiyor 😆 Yine ne varsa yabancılarda var.

SecurityFaTHeR

Uzman üye
4 Şub 2022
1,300
341
Onlar sana verilmek için değil Onlar seni tokatlamak için yapılan hamlelerdir ancak alt katmanlarına girip kiralamak mümkün çünkü ordaki roomlar fiziksel olarak dağıtılır vs terminaller var yine

n0rkeyysx

Katılımcı Üye
17 Kas 2021
297
148
O tarz işleri yabancı forum sitelerinde yapıyoruz, yani en azından ben öyle hizmet veriyorum.

Biraz araştırma yapman yeterli.

Zerkalov23

Üye
21 Eki 2020
52
18
Geneli dolandırıcı. Sırf her şey serbest diye oraya takılıyorum.
Hacking bölümünden baya hesap aldım Facebook Instagram falan 😆

smoke00

Yeni üye
1 Nis 2022
46
28
bide yeni türk onion formu daha açılmış yr46nf6ucj3lqtodb4dupd57pj5jjffry4va45bs4xrrm2p4kyeh47qd.onion

Garfield34

Yeni üye
24 Ocak 2019
5
0
icon.png
Bohemia Market
Tr diye bir yer var acaba alışveriş güvenlimidir

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.