Deep Web'de Site Kurmak

SANDWORM

Katılımcı Üye
8 May 2021
267
161
Merhaba değerli THT üyeleri bu konumda sizlere Deep webde .onion uzantılı siteyi nasıl kurabileceğinizi gösterdim keyifli okumalar.

1.TOR BROWSER I BİLGİSİYARINIZA İNDİRİN
İŞE İLK BAŞTA TOR U İNDİREREK BAŞLAYIN
TOR İNDİRME LİNKİ:TOR BROWSER
TOR BROWSERİ İNDİREREK İNTERNET ALEMİNDE ANONİM KALABİLİRSİNİZ YANINDA EK OLARAK VPN İNDİRMENİZDE FAYDA VARDIR.
fnrrzzk.png

2.ONION Alan Adı Nasıl Oluşturabilirim?​

1. Adım Tor tarayıcısını açıktan sonra url satırına http://fhostingineiwjg6cppciac2bemu42nwsupvvisihnczinok362qfrqd.onion adresini kopyalayın.
  2. Adım Açılan sayfada Username (Kullanıcı adı), Password (Şifre), Confirm password (Şifre Tekrarı), Copy (Bot Kontrolü) ve Kullanım sözleşmesini kabul edin.
  3. Adım Üye olduktan sonra uyarı mesajı alacaksınız. fzrcdjvzulfpczfd.onion gibi rastgele alan adı üretilecektir.
  4. Adım http://fhostingineiwjg6cppciac2bemu42nwsupvvisihnczinok362qfrqd.onion/login/ adresinden kullanıcı adı ve şifrenizi yazarak giriş yapabilirsiniz.
  5. Adım Giriş işlemini yaptıktan sonra kontrol paneli açıklacaktır.
onion-hosting-bilgileri.webp

3.SİTEMİZİ KURMAK VE YAPILANDIRMAK
  1. Adım Kontrol panelinde yer alan FileManager linkine tıklayın. Yeni sekme açıkcaktır.
  2. Adım Açılan sayfaya şifrenizi girin.
  3. Adım wwww klasörüne tıklayın.
  4. Adım index.hosting.html dosyasını seçin ve Delete tuşuna basın.
  5. Adım Daha önceden hazırladığımız tor.zip dosyasını indirip Gözat kısmından seçip Upload tuşuna basın.
  6. Adım tor.zip dosyasını seçip Unzip tuşuna basarak yaptığımız html dosyasını dışa aktarın.
  7. Ve siteniz artık deep webde kötü işlere bulaşmamanızı tavsiye ederim bulaşmanız sonucunda sorumluluk bana ait değildir
html-site-kurulumu.webp

Bir sonraki konumda deep webde wordpress ile site açmayı göstermeyi düşünüyorum şimdilik esenlikle kalın :)

JoeSatriani1903

Yeni üye
19 Kas 2019
13
5
Teşekkürler. Yakın zamanda bir türk youtube kanalı da farklı bir yöntemle açmayı göstermişti onu da kullanabilirsiniz (y)

'The Wolf

Kıdemli Üye
22 Nis 2021
4,043
2,565
Tanrı dağı
Merhaba değerli THT üyeleri bu konumda sizlere Deep webde .onion uzantılı siteyi nasıl kurabileceğinizi gösterdim keyifli okumalar.

1.TOR BROWSER I BİLGİSİYARINIZA İNDİRİN
İŞE İLK BAŞTA TOR U İNDİREREK BAŞLAYIN
TOR İNDİRME LİNKİ:TOR BROWSER
TOR BROWSERİ İNDİREREK İNTERNET ALEMİNDE ANONİM KALABİLİRSİNİZ YANINDA EK OLARAK VPN İNDİRMENİZDE FAYDA VARDIR.
fnrrzzk.png

2.ONION Alan Adı Nasıl Oluşturabilirim?​

1. Adım Tor tarayıcısını açıktan sonra url satırına http://fhostingineiwjg6cppciac2bemu42nwsupvvisihnczinok362qfrqd.onion adresini kopyalayın.
  2. Adım Açılan sayfada Username (Kullanıcı adı), Password (Şifre), Confirm password (Şifre Tekrarı), Copy (Bot Kontrolü) ve Kullanım sözleşmesini kabul edin.
  3. Adım Üye olduktan sonra uyarı mesajı alacaksınız. fzrcdjvzulfpczfd.onion gibi rastgele alan adı üretilecektir.
  4. Adım http://fhostingineiwjg6cppciac2bemu42nwsupvvisihnczinok362qfrqd.onion/login/ adresinden kullanıcı adı ve şifrenizi yazarak giriş yapabilirsiniz.
  5. Adım Giriş işlemini yaptıktan sonra kontrol paneli açıklacaktır.
onion-hosting-bilgileri.webp

3.SİTEMİZİ KURMAK VE YAPILANDIRMAK
  1. Adım Kontrol panelinde yer alan FileManager linkine tıklayın. Yeni sekme açıkcaktır.
  2. Adım Açılan sayfaya şifrenizi girin.
  3. Adım wwww klasörüne tıklayın.
  4. Adım index.hosting.html dosyasını seçin ve Delete tuşuna basın.
  5. Adım Daha önceden hazırladığımız tor.zip dosyasını indirip Gözat kısmından seçip Upload tuşuna basın.
  6. Adım tor.zip dosyasını seçip Unzip tuşuna basarak yaptığımız html dosyasını dışa aktarın.
  7. Ve siteniz artık deep webde kötü işlere bulaşmamanızı tavsiye ederim bulaşmanız sonucunda sorumluluk bana ait değildir
html-site-kurulumu.webp

Bir sonraki konumda deep webde wordpress ile site açmayı göstermeyi düşünüyorum şimdilik esenlikle kalın :)

Ellerine Sağlık Güzel Konu Olmuş.

SANDWORM

Katılımcı Üye
8 May 2021
267
161
Teşekkürler. Yakın zamanda bir türk youtube kanalı da farklı bir yöntemle açmayı göstermişti onu da kullanabilirsiniz (y)
Teşekkür ederim esenlikle kalın:)

Ellerine Sağlık Güzel Konu Olmuş.
Teşekkür ederim iyi günler dilerim:)

gördüm o video yu denedim olmadı şimdi bunu deniyecem
Hata olursa yazabilirsiniz teşekkür ederim:)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.