DeepCool Güncellenmiş GAMMAXX 400 EX Tower CPU Soğutucusunu Duyurdu !

The Coηq

Uzman üye
30 Tem 2019
1,781
0


DeepCool, GAMMAXX 400 CPU soğutucusunun GAMMAXX 400 EX adlı güncellenmiş bir sürümünü duyurdu . Bu güncellenmiş sürüm, daha yoğun soğutucu kanatçıkları ve bu CPU soğutucusunun standart GAMMAXX 400 CPU soğutucu ile karşılaştırıldığında önemli ölçüde artırılmış bir soğutma performansı sunmasını sağlayan çift fan desteğine sahiptir. Estetik için, bu CPU soğutucu PC'nizin benzersiz bir görünüm vermesini sağlayan üst siyah bir kapağa sahiptir.

DeepCool, daha yoğun bir soğutucu ile birlikte çift fan desteğine sahip GAMMAX 400 EX CPU Soğutucusunu duyurdu

GAMMAXX 400 EX CPU soğutucusu daha yoğun soğutucuya sahiptir ve toplam yüzey alanı% 20 arttırılır, bu da ikiz fan tasarımı tarafından üretilen hava akışını tam olarak kullanır. Bu soğutucu, standart GAMMAXX 400 CPU soğutucuyla karşılaştırıldığında çok daha iyi ısı dağılımı sağlayan toplam 56 kanatçık içeriyor.

Kanatçıkları soğutmak için, bu CPU soğutucusunda iki yüksek performanslı fan bulunur ve bu fanlar, 500 ila 1500 RPM aralığına sahip TF120 PWM fanlarıdır. Bu fanların her ikisi de 120 mm boyutunda ve 52 CFM hava akışına sahiptir. ve maksimum hızda sadece 27,6 dBA gürültü yapın. Bu fanlar, azaltılmış maksimum gürültüyü kolaylaştıran bir Hidro Rulman kullanır.

Kaynak : https://tik.lat/TTMCW
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.