Deepweb ve Darkweb nedir?

SinyorProfesorS

Kıdemli Üye
3 Nis 2020
2,266
288
Londra

VSK9b.jpg

DeepWeb Ve DarkWeb Nedir adlı bir video hazırladık, umarız videoyu beğenirsiniz ve izlerken zevk alırsınız.

Bildiğiniz üzere youtube'da tekrar belirli bir konuma gelmek için eski gayretimiz ve isteğimizle çalışıyoruz ve farklı konseptler ile yeni içerikler üretmeye devam ediyoruz.Bu videomuzda sizlere deep web ve dark web arasındaki farklar ve bilmeniz gerekenleri anlattık .Bizlere; izleyerek, beğenerek, ve paylaşarak destek olabilirsiniz. İyi seyirler dilerim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

HİBAYK

Özel Üye
16 Mar 2017
1,245
126
Nevada
Gayet güzel bir video hazırladık biz izlerken ve kurgularken keyif aldık, sizde de aynı keyifi veririr umarım

3vn2odzn

Uzman üye
17 Ocak 2019
1,182
229
Loxcey Sixs
İnternet üzerinde, başka hiçbir yerde bu kadar doğru bir anlatım bulamayacağınız bir video hazırladık. İyi seyirler :))

SiyahYunus

Katılımcı Üye
4 Ocak 2020
560
2
Daha Önce Eşi Benzeri Görülmemiş, Gerçeklerin Şeffaf Olarak Anlatıldığı Mükemmel Bir Video ve Anlatım. Ellerinize Sağlık.

Rick Grimes

Kadim Üye
4 Şub 2015
5,959
19
TURAN
Onaylayamıyorum, çünkü gerçekten değil :D Sadece abartılmış bir korku söz konusu.
Güncel atmak yerine sorulara cevap vermek güzel :))

Tabi öyle olabilir fakat insanların aklında kalan deep webin korkunç bir yer olduğu. :) Benim de öyle mesela.

Ayrıca "korkunçlu ses"den demek istediğim daha çok ilgi çeker. Yine de sizin kararınız tabi. :)

Mapzilla

Adanmış Üye
23 Eyl 2016
7,207
13
Tor Browser olmadan, torrc dosyasını konfigüre etmek için https://bridges.torproject.org/ adresinden obfs4 bridge alınabilir

uIlMZs.png

Sonra açacağımız torrc dosyasını (bu farklı isimde de olabilir) herhangi bir editörle şu şekilde düzenliyoruz

Kod:
Bridge tip bridge bilgileri
...

UseBridges 1
ClientTransportPlugin tip exec obfs4proxy uygulaması yolu

uIZ7Rv.png

Sonra tor -f torrc komutuyla başlatılabilir

erman147

Katılımcı Üye
3 Kas 2013
949
0
YALNIZLIK
Tabi öyle olabilir fakat insanların aklında kalan deep webin korkunç bir yer olduğu. :) Benim de öyle mesela.

Ayrıca "korkunçlu ses"den demek istediğim daha çok ilgi çeker. Yine de sizin kararınız tabi. :)

Hocam konu altında lütfen sohbet etmeyelim forum kurallarına uyalım rica ediyorum :D Mükemmel bir konu elinize ağzınıza sağlık. merak ettiğim birşey bu uzantılar ve domain ler nereden alınıyor ? .onion falan filan ?

Son düzenleme:

3vn2odzn

Uzman üye
17 Ocak 2019
1,182
229
Loxcey Sixs
Hocam konu altında lütfen sohbet etmeyelim forum kurallarına uyalım rica ediyorum :D Mükemmel bir konu elinize ağzınıza sağlık. merak ettiğim birşey bu uzantılar ve domain ler nereden alınıyor ? .onion falan filan ?

Bununla alakalı bir video yapabilirim sanırım. Eskiden onion bağlantılı bir sitem vardı...

Mapzilla

Adanmış Üye
23 Eyl 2016
7,207
13

S9Eqdy.png

S9EtFo.png

S9Rojt.png

Bu şekilde kurulabilir. Belirlediğin klasör içerisinde, hostname adlı dosyada sunucunun adresi yazar. Bu arada sadece web servisleri değil, istediğin servisleri kurabilirsin: FTP, SSH vs.
Trojan (C&C) sunucu kurmuştum böyle. Modem üzerinden port açmana gerek yok bu arada

erman147

Katılımcı Üye
3 Kas 2013
949
0
YALNIZLIK
S9Eqdy.png

S9EtFo.png

S9Rojt.png

Bu şekilde kurulabilir. Belirlediğin klasör içerisinde, hostname adlı dosyada sunucunun adresi yazar. Bu arada sadece web servisleri değil, istediğin servisleri kurabilirsin: FTP, SSH vs.
Trojan (C&C) sunucu kurmuştum böyle. Modem üzerinden port açmana gerek yok bu arada

Şu sormasak söylemediğiniz bilgileri gördükce cahil hissediyorum :D hocam Ne kadar insan varsa şu forumda hepsi php kullanıyor neredeyse asp.net neden kullanan yok niye herkes php kullanıyor ? Php dili bilmediğim için hiç faydalanamıyorum alaka kısmıma girmiyor fakat php ve asp.net farkı hakkında bir konu açarsanız inanın bana çok büyük kitlelerin için rahatlayacaktır.

Bununla alakalı bir video yapabilirim sanırım. Eskiden onion bağlantılı bir sitem vardı...

Videonuzu bekliyorum hocam sabırsızlıkla çünkü binlerce kişinin zaten darkweb merak ettiği bir konu asıl kritik konu .onion uzantılı bir site yani kullanıcıların istediği asıl şey bu .onion ve şifreli domaine nasıl sahip olabilirler bunu öğrenseler eğer dark webin ne olduğunu net bir şekilde anlarlar diye düşünüyorum üzerinde biraz çalışalım hocam rica ediyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Mapzilla

Adanmış Üye
23 Eyl 2016
7,207
13
Şu sormasak söylemediğiniz bilgileri gördükce cahil hissediyorum :D hocam Ne kadar insan varsa şu forumda hepsi php kullanıyor neredeyse asp.net neden kullanan yok niye herkes php kullanıyor ? Php dili bilmediğim için hiç faydalanamıyorum alaka kısmıma girmiyor fakat php ve asp.net farkı hakkında bir konu açarsanız inanın bana çok büyük kitlelerin için rahatlayacaktır.

Kanka, kodlar HTML farkındaysan. Sunucu başlatmak için php komutunu kullandım, istersem Apache kullanırdım. Sen de ASP Server kur. Zor değil

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.