Değerli Üyelere Tavsiye

AHMET SENCER

Katılımcı Üye
19 Şub 2021
732
409
TANRI DAĞI
Mrb değerli THT üyeleri:

Arkadaşlar bu işlere yeni başlıyanlar için tavsiyede bulunacağim kendimden örnek vermek istiyorum.
Önceden bilgisayarım yoktu ve küçüklükten beri hayarnlıkla uzaktan izliyodum ah keşke bende yapabilsem bilgisayarım olsa diyodum
Hiç pes etmedim hiçbir kaynağım olmamasına rağmen kendime notlar aliyodum videolar izliyodum. Nerden başlamalıyım diye siber guvenlik uzamanlarının röpörtajlarını izliyodum.

PEKİ BUNLAR BANA NE KATTI.

3 AYDIR BU İŞİN İÇİNDEYİM
Ağ içi saldırılar
Sosyal media hack
Tasarım
Trojen
Zararlı yazılım
Bilgi toplama.
Temel linux
Birçok hack konuları tool lar ve birçok bilgi öğrendim.
Python ile hack aracı geliştirme
Temel html.

Bunlar sadece yazdıklarım daha birçok şey öğrendim ve sizlerinde öğrenmesini çok isterim.
"Asla pes etmeyin yılmayin yapamam demeyin ben 3 ay içinde yaptıysam hemde ara vere vere siz her halükarda yaparsınız:)"

BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLERİM İYİ FORUMLAR.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.