Delİkanli Msn Nİcklerİ (aŞk Yok)

golca14

Katılımcı Üye
19 Eyl 2007
608
15
ARKADAŞLAR her site aşk sözü olmasına karşı delikanlı sözler yok denecek kadar az. Yani bulması çok zor.Birçok kişiye yararlı olabileceğini düşündüğüm için böle bi konu açtım .Herkes 3-5(1 değil) SÖZ yazarsa çok yararlı güzel Arşivlik bir paylaşım olacaktır...

^ADAM DEDİĞİN BENİM GİBİ OLUR

^BİZLER;Siz Sokağa Çıkarken Annelerinizin Uyardığı O Kötü Çocuklarız

^Tesadüfen Doğduk Mecburen Yaşıyoruz.

^HAKEDENİ Hayatıma Sokarım,HAKETMEYENİN HAYATINA SOKARIM

^Bizim Parasızlıktan Kestiremediğimiz Sakallarımız sosyete pi... Moda olmuş

KraL OLsan Tacın Gider SuLtan OLsan Tahtin Gider... KraL DeğiLim Tacim Gitsin SuLtan DeğiLim Tahtim GitSin Ben Kendi HaLinde ßir Ağacim Fakat DaLimi Kiranin Ağacini Kökünden Sökerim.

GÜZEL BİR ARŞİV İÇİN UYULMASI GEREKENLER
(OKUYUNUZ)
+AŞK SÖZLERİ KESİNLİKLE YAZMAYALIM
+TEŞEKKÜR ETMEK İÇİN MESAJ ATMAYALIM.VERDİĞİNİZ SÖZLER ZATEN BU ANLAMA GELİYOR.
+KONUYA ÜYE OLARAK YENİ BULDUĞUMUZ SÖZLERİ EKLEYELİM.
+KONUYU İMZAMIZA KOYARSAK DAHA ÇABUK BÜYÜYEBİLİRİZ
+ İNGİLİZCE SÖZLERİ TÜRKÇELERİYLE YAZALIM
+ BİRBİRİMİZİ TEKRARLAMADAN YAZILAN SÖZÜ TEKRAR YAZMADAN PAYLAŞIM YAPALIM.
+KENDİ UYDURDUĞUMUZ ,MSN LİSTEMİZDEKİLERDE GÖRDÜĞÜMÜZ,ARKADAŞLARDAN DUYDUĞUMUZ ,ŞİMDİYE KADAR KULLANDIKLARIMIZI YAZALIM:twist

_by_danger_

Katılımcı Üye
26 Eki 2007
979
14
Denizli
Ğ€lİkÃnlÎlÎk N€ ®Ã©Øn K€$m€k N€ ÃĞÃm ÖlĞÜ®m€k N€Ğ€ HîÃÇ TØŞlÃmÃk Ğ€lİkÃnlÎlk ÃkŞÃm ØlÙn©Ã €vİn€ €km€k GÖtÜ®m€ktİ®!!

NuriAlco079

Yeni üye
9 Ocak 2008
4
0
Hadi Bunlarıda Ben uydurdum benden Olsun

Pikacuyla Dalga Gecme Carpılırsın

Ben Bi Kıza Vuruldum Beni Hastaneye Kaldırdılar

Bissssürr war Ama Şuan Bunlar :) Ben uydurdum emege saygı

rotas1z

Yeni üye
29 Ocak 2008
28
0
DİYARBAKIR
ASLANA SÖZ VERDİM ÇAKALA YEM OLMAM...

AZRAİLE BOYUN EĞMEM ÖLÜM GELSİN BAŞ ÜSTÜNE...

genclıgımızı yakanlara sewdıgımısı elımısden alannlara kolumuza jılet attıranlara kadehı elımıze tutusturanlara her kuytu kosede esrar cektırıp ucluyu terseten yaktıranlara ısyanım ALLAH a degıl tum ALLASIZLARA ısyankar sokakların towbekar diyarbakırlısı...

GözLeri KanLı Çekmiş Esrarı Yürüyor Sokakta, Bir delikanlı, BakışLarı Kanlı ama BeLaLı, Hayata Küskün ama Sevdalı, Bedeni Dikişli ama Yaralı, Boş Gezmez Belindedir Silahı, Hiç Gülmez Asıktır Hep Suratı, Çünkü O Bir Diyarbakır'Lı...

BUNLARDA BENDEN UMARIM BEGENİRİSİZ

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.