delphi de kendimizi geliştirelim

bymxx

Üye
26 Ocak 2007
185
0
BURSA
arkadaşlar delphi ile programlamaya yeni başlayanlar::
programlama yaparken (nasıl bir program yapıyorsanız artık bilemem) içinden çıkamadığınız engellerle karşılaşırsanız burada belirtin size elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağım.

:drunk

buraya bunları yazmamdaki amaç delphi ile uğraşan arkadaşlarla birbirimizin eksikliklerini kapatmak profosyenelliğe koşmak

ilginize şimdiden teşekkür ederim ::::::::::bymxx::::::::::
[email protected]
[email protected]
samimiyetinize güveniyorum arkadaşlar

Son düzenleme:

deepsoi

Yeni üye
27 Ocak 2007
3
0
mail adresini alıyorum arkadasım bundan sonra benden bıkacaksın (sorularımdan) ama 1 ay sonra benle gurur duyacaksın

bymxx

Üye
26 Ocak 2007
185
0
BURSA
tamam

tamam kardeş sen sor bildiğim herşeyi seninle paylaşırım dediğin gibi anlıyorsan 1 ayda sürmez gözünde büyütmene gerek yok

cybercop76

Yeni üye
28 Eki 2007
5
0
mrb arkadasım mail adresini kayıt yaptım ben yeni bşalayan biri olarak sizden yardımlarınızı bekleyecegım

alican711

Yeni üye
20 Mar 2008
3
0
delphi 7.2 lite editionda paradox tablosu oluşturamıyorum 1273 sayfalık kitapta belirttiği gibi olmuyor yardım lütfennn

cLaW

Yeni üye
28 Eyl 2007
36
1
Bende Yardım Etmeye Hazırım :) Özellikle ms-sql ile ilgili sorunları bekliyorum :)

ilgisizim

Üye
6 Eki 2008
79
1
yazzmayı unuttum askerde arkadaşım bakacaktı buraya sözde az biraz anlayan biri banlanmışız artık neden bilmiyom o profilin şifresinide unuttum zaten malum askerlik uzun sürdü 15 ayy nese artık geri geldim
bu sefer mail adresimi vermeyeceğim belki ben ondan banlandım bilemiyorum şuan yalancı durumundayım yardım edecez dedik edemedik neyse buradan artık devam edebiliriz arkadaşlar soru bekliyorum bildiğim kadarı ile yardımcı olacam bende bilgilerimi tazelemiş olurum kalın selametle

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.