demos.clicboutic.com

sLayEr

Özel Üye
2 Ara 2006
781
5
İstanbul
https://tik.lat/6611N

buyRun arkdasLar..yanLız arKadasLar cocuGun biri iLe yarısa Girdik Ben indexi BasIOrum üzerine o basıor tekrar ben tekrar o derken1 de işteim şuanda ugrasamıorum gerci aksam efe gidim daha güzeL seyhLer düşünüorum:)..
 

sLayEr

Özel Üye
2 Ara 2006
781
5
İstanbul
:))..yok siirr sana dedim yhaff o gunde sendne önce azrail nickli 1 arkadasla index yarısına girmiştik..o pes etti senle yarısa girdik:D..
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.