Deneme Amaçlı Keylogger

'ReDLiNe

Blue Team Lideri
23 Haz 2015
7,671
3,555
23
Ankara
> Designed for Turkish keyboard and run in Windows operating system
Eksiklerden birisi bu. Daha çok global amaçlı klavyeleride desteklerse işimize yarar.
> 3 dakikada bir email yollaması.
Bunun aslında dakikada bir veya 30 saniyede bir olması daha doğru olur hem maildeki yazının uzunluğunu hemde okuma süresini azaltacağından daha verimli olacaktır.

> public static final String TO_EMAIL = "[email protected]";
> public static final String EMAIL = ".....................@gmail.com";
bu kodları tamamen şifrelemeniz gerekmekte çünkü kabak gibi belli oluyor

> public static final String REG_ADDR = "Software\\Microsoft\\Windows\\CurrentVersion\\Run";
> public static final String REG_VALUE = "startup"

bunlarında şifrelenmesi gerekiyor.

Şifreleme sorunları ve eksikler dışında güzel olmuş eline emeğine sağlık :3

nuricanozturk01

Yeni üye
26 Ocak 2023
3
4
Merhaba. oradaki mail adresi ve şifre gmail'in uygulama şifresi. Yayınladıktan sonra iptal ettim. Dediğiniz gibi sadece Windowsta olması bir dezavantaj. Diğer işletim sistemlerine de desteği müsait zamanımda araştırarak sağlamaya çalışacağım. Yorumunuz için teşekkürler.

Napcaz

Anka Team Senior
28 Nis 2019
766
762
Cudi
java ile keylogger çalışması daha önce görmemiştim, neden olmasın, eğitiminizi nerden aldınız ve bu çalışmada örnek aldığınız kaynaklar varsa nelerdir

nuricanozturk01

Yeni üye
26 Ocak 2023
3
4
java ile keylogger çalışması daha önce görmemiştim, neden olmasın, eğitiminizi nerden aldınız ve bu çalışmada örnek aldığınız kaynaklar varsa nelerdir
Merhaba. Bu çalışmada örnek aldığım kaynak olarak internette araştırma yaparken JNI ile yazılmış system-hook kütüphanesine rastladım. Aslında bunu JNA ile de yapabiliriz fakat JNA bir tuşa basılıyken diğerine tıklamayı desteklemiyor yada ben bulamadım. O yüzden bu kütüphaneyi kullandım. Burada sadece linkteki dökümantasyona baktım. Kütüphane dışındakiler bana ait diyebilirim. Windows Registery'e erişmek ve uygulamanın process id'sini almak için de JNA kullandım. Eğitim olarak yazılım mühendisliği öğrencisiyim. Ara sıra siber güvenlik alanında hobi olarak merak ettiğim zararlı yazılımları yazmaya çalışıyorum.

Napcaz

Anka Team Senior
28 Nis 2019
766
762
Cudi
Merhaba. Bu çalışmada örnek aldığım kaynak olarak internette araştırma yaparken JNI ile yazılmış system-hook kütüphanesine rastladım. Aslında bunu JNA ile de yapabiliriz fakat JNA bir tuşa basılıyken diğerine tıklamayı desteklemiyor yada ben bulamadım. O yüzden bu kütüphaneyi kullandım. Burada sadece linkteki dökümantasyona baktım. Kütüphane dışındakiler bana ait diyebilirim. Windows Registery'e erişmek ve uygulamanın process id'sini almak için de JNA kullandım. Eğitim olarak yazılım mühendisliği öğrencisiyim. Ara sıra siber güvenlik alanında hobi olarak merak ettiğim zararlı yazılımları yazmaya çalışıyorum.
Cevaplarınız konunuzu benim gibi didiklemek isteyen arkadaşlara ışık tutacaktır. Yanıtınız için teşekkür ederim. Kendimizi daha fazla geliştirmek dileğiyle, selametle kalın.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.