deprem monitör [cLzX]

CleXaNe!

Kıdemli Üye
30 May 2007
2,680
23
Gs - Man.uTd

Deprem Monitörü, Boğaziçi Üniversitesi, Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü'nün web sitesindeki gerçek zamana yakın olarak güncellenen hızlı çözümlerin yayınlandığı deprem listesini kullanarak, listedeki depremleri Türkiye ve komşu ülkelerin 3 boyutlu raster haritaları üzerinde gösterir. Yeni depreler oluşunca kullanıcıya haber verir ve bilgisayarına kaydeder. Depremler tarih, saat, yer, büyüklük ve derinliklerine göre seçilip görüntülenebilir. Ayrıca gösterilen harita ve seçilen depremler dosyaya kaydedilebilir.


Dil: Türkçe
Boyut: 9.14 MB
Kullanım izni: Ücresiz
İşletim sistemi: Windows (Tümü)

depramgw0.jpg
 

InTİKaM1

Katılımcı Üye
2 Nis 2007
951
10
43
walla aşdınııs
Evet guzel paylasim arayanlar icin vermis olman guzel.
Ama astiniz derken bu program 10 sene oncede vardi dostum,haberdar deildin sen galiba :) Heleki 99 depremi ile bayagi bir ragbet gormeye basladi sonrada unlenip budaklanan bi program olarak gunumuze kadar ulasmayi basardi :))
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.