# Dev Hack Set Ödüllü Yarışma #

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GökBörü.

Turan Ordusu Senior
20 Haz 2021
1,832
1,046
Kara Harp Okulu
Paşa bunun için işe gitmedim yövmüyeden oldum saat akşam 00:00 oldu hala çözemedim. Daha bırak rar linkini alamadım

Moderatör tarafında düzenlendi:

L0G1NN

Yeni üye
24 Ağu 2022
1
1
Ahandaaa buldumm:)Zekice düşünmüşsün hocam eline emeğine sağlık. Güzel deneyimdi:)

CoderFox

Yeni üye
23 Ağu 2022
9
6
Ellerine sağlık güzeldi çözerken çok eğlendim toollar içinde teşekkür ederim kolay gelsin iyi günler.

zeores

Üye
23 Haz 2021
102
26
rar tamam ama şifre binary den çözüldü 2. şifre base? bir iki gün sürecek gibi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.