Dev Konu 3'Üncü Gözü Açmak

DarkViper

Katılımcı Üye
20 Ağu 2017
778
0
Jüpiter
Üçüncü Göz Nasıl Açılır?

1g5oR1.jpg


Üçüncü göz aynı zamanda alın çakrası olarak bilinir ve rengi çivit mavisidir. Sezgilerimiz, duru görü, hayal gücümüz için gereken enerjiyi sağlar. Hipofiz bezi ile bağlantılıdır. Bu bezin işlevi, büyümeyi ve ****bolizmayı kapsayan hormonları salgılamaktır. Bu çakra, hem fiziksel, hem de spritüel anlamda görme ile doğrudan bağlantılıdır.

Hepimiz doğarken üçüncü gözümüz açık olarak dünyaya geliriz. 10 -11 yaşlarına geldiğimizde kötü beslendiğimiz, kalitesiz sular içtiğimiz ve hiç kullanmadığımız için uyku durumuna geçer.


Hiçbir toplum,kültür veya eğitim sistemi üçüncü gözümüzün açılması için faaliyete geçirmeye yardımcı olmaz. Üçüncü göz olarak adlandırdığımız altıncı duyu merkezimiz iki gözümüzün arasında yer alır. Eğer kişi önceki hayatında çok meditasyon yapmışsa bu göz daha aşağılardadır, meditasyon geçmişi yok ise iki kaşımızın ortasında alnımızın üst kısmına daha yakındır.

‘Bilinçli Farkındalık Merkezi’ olarak da bilinen üçüncü göz çakrası, beş duyu ötesi algıların, zaman ve mekanı aşan düşüncenin merkezidir.

Bu çakranın fonksiyonu, barış ve huzurun doğal bir şekilde tezâhür ettiği odaklanmayı sağlamaktır. Bu çakrayla bağlantılı olarak zihin, gerçek olana yönelir.


Zihin, ikiliğin ötesindeki birlik haline odaklandığında, rasyonel aklın sınırlamaları aşılmış olur. Kişi, içe doğma, sezgisel biliş gibi psişik halleri deneyimlemeye başlar. Kendi gerçeğinin farkına vararak, içsel gücünün rehberliğinde, realitesini yaratmada aktif bir rol oynamaya başlar.

Gerçek motivasyonlarımızın kaynağı olan bu çakra, davranışlarımızı ve böylece yaşamımızı belirleyen üst bilinç seviyesini temsil eder. Bu bilince erişen kişi, fizik alemindeki her olguyu, ilgili varlık birimlerinin ortak düşünce alanının bir tezahürü olarak görür.

Not Bütün Çakraları Açmak İçin Özel Meditasyonlar Ve Büyüler Lazımdır Belki Büyüye İnanmayan Olabilir Ama Gerçektir Gerekli İzin Alınırsa Belki Eklerim Konuya

OLglm5.jpg


Üçüncü gözümüzü (alın çakramızı) açma meditasyonu;

1. Rahatsız edilmeyeceğiniz bir odada rahat bir yer bulup oturun.Her türlü elektronik aleti kapatın, telefonunuzu sessize alın.

2.Odanın güzel altın rengi,****lik bir ışıkla dolduğunu hayal edin. Bu ışığı birkaç kez derin bir biçimde içinize çekip ciğerlerinizi doldurun.Işığı içinize çekerken bedeninizin yenilendiğini ve gevşediğini hissedin.İçinize mümkün olduğunca çok ışık çekin ve sonra onu yavaşça dışarı verin.

3.Şimdi dikkatinizi iki gözünüzün arasındaki alana toplayın. Önünüzde,gözlerinizin arasında bir başka göz görün ya da hissedin.Bu sizin üçüncü gözünüz yani gerçek benliğinizin gözüdür.Tüm yaşam tarihinizi kaydeden ve siz öbür tarafa geçtiğinizde yaşamınızın bir özetini gösterecek olan gözünüzdür. Üçüncü gözünüzün kapağının açık mı,kısmen açık mı,yoksa tamamen kapalı mı olduğunu görün yada hissedin.Eğer göz kapağı açık değilse,altın ışıktan çok derin bir nefes çekin.Bu ışığı başınızın içine getirin. Şimdi nefesiniz ve niyetinizle,bu ışığı üçüncü gözünüzden geçirerek odaya verin.Bu sırada üçüncü göz bölgenizde hafif bir baskı hissedebilirsiniz. Yinede nefes alıp vererek altın ışığı üçüncü gözünüzden dışarı yollamayı sürdürün.

4.Üçüncü gözünüzü temizlerken,ruhsal görünüzü engelleyebilecek her türlü düşünceyi de salıverebilirsiniz.

5.Kesin bir karar ve niyetle,üçüncü gözünüzün kapağını açın. Lütfen bunun için çok zorlamayın ya da çabalamayın.Sadece onu açmaya karar verin göreceksiniz ki herhangi bir bedensel hareket kadar doğal ve kolay bir biçimde açılacak.

6.Hep böyle açık kalmasına karar verin (istediğiniz zaman da kapayabilirsiniz) ve meditasyonunuzu teşekkür ederek bitirin.

Herkese farkındalık dolu günler…
 

DarkViper

Katılımcı Üye
20 Ağu 2017
778
0
Jüpiter
Moderatör tarafında düzenlendi:

DarkViper

Katılımcı Üye
20 Ağu 2017
778
0
Jüpiter
Deep webe sandım kendimi bilgi icin teşekgürler cok güzel bilgilaer paylaşıyorsun

güzel yorumunuz için teşekkür ederim hocam elimden geldigince böyle paylasımlar yapmaya devam edeceğim :)

Sen açtın mı? Bence acsaydin burada işin olmazdı. Onun için İnandırıcı gelmedi.

bak dostum 3 üncü göz öyle göz değildir zihinsel gözdür ve 3 üncü boyut varlıklarını görürsün 3 üncü gözde perde yoktur hem burda olup olmamamla ne alakası var söylermisin
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

ByMuratTr

Kıdemli Üye
19 May 2016
2,237
1
Anadolu
bak dostum 3 üncü göz öyle göz değildir zihinsel gözdür ve 3 üncü boyut varlıklarını görürsün 3 üncü gözde perde yoktur hem burda olup olmamamla ne alakası var söylermisin

Yani demek istediğim böyle bir vasfın olsa gider onunla ilgilenirsin. Forumlarda ne işin var?
Daha basit anlatayım: bir Şahin, bir de Ferrarin olsa gider şahin ile mi ilgilenirsin?
 

DarkViper

Katılımcı Üye
20 Ağu 2017
778
0
Jüpiter
Yani demek istediğim böyle bir vasfın olsa gider onunla ilgilenirsin. Forumlarda ne işin var?
Daha basit anlatayım: bir Şahin, bir de Ferrarin olsa gider şahin ile mi ilgilenirsin?

bak kardeşim benim ilgi alanım bu tarz konular deeb web ilim büyü vs sade yeni bilgi öğrenirsem takıldıgım tek forum burası burda paylasıyorum okudugum kitabları görsen şaşırırsın :) yeni bilgi öğretmek sucmu
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.