[DEV] SMM Panelinden Para Kazanma !/ S0N4K

S0N4K

Uzman üye
24 Haz 2016
1,267
178
root

Selamlar dostlarım. Yukarıda linkini verdiğim bir önceki seriye yeni bir method ekledim ve sizlere yeniden sunmak istedim. Bu method çok çok daha iyi ve işe yarar bir yoldur. Bir önceki konuda ben kaynağı size bıraktım fakat bu konuda gerekli olan kaynak smm panelidir. Panelin sahibi olmanıza gerek yok , sadece satış yapabileceğiniz bir panel bulmanız yeterli olacaktır. Şimdi anlatıma geçelim.

0cuCXW.jpg

Dostlarım önceki seride Takipçi Analizi'ni crackledik ve oto dm ile reklamımızı yapıyorduk. Fakat reklam kaynağı dediğim gibi belli değildi. Bu konuda çok daha iyi bir taktikle uğraşmadan halledeceğiz. Bize gerekli olan 2 şey var. 1.'si takipçi siteleri 2.'si kendimizin kurduğu her hangi bir site. Sitede satış yapmayacağız,sadece fiyatlar vesaire yazacağız ve resmi kurum gibi gözükeceğiz. Siteyi Weebly.com'dan sürükle-bırak şeklinde kurulum yapabilirsiniz.Detaylı anlatmıyorum zaten hepiniz biliyosunuzdur az çok site kurmayı.

CLtK8H.png

Siteyi kurduk,panellerde ki fiyatın üzerine karımızı koyarak sitede paylaştık. Şimdi asıl kilit noktadayız. Hesabımızı gt'yle kasarken çok fazla hit alamayız yani 5k 10k anca alırız. Ama takipçi sitelerinden kendimize botu bastığımız zaman gelen tüm takipçilere oto dm atacak ve inanılmaz erişim toplayacağız. Bazı hesaplar bot ve kullanılmaz oluyor ama genelde kendilerini 50k yapmak isteyen türk gtciler bu tarz siteleri kullanıyor. Dm'ye de biraz abartıp 1 tl 5k vesaire yazarsak adam satın alma niyetiyle girdiği için fiyat pek etkilemeden satın alacak :) İyi kazançlar dilerim..

Moderatör tarafında düzenlendi:

Hybri

Üye
10 Ara 2017
145
0
hocam konuyu anladım benim smm panelim var ancak hiç satış yapamadım şuana kadar.
Takipçi analizi dediğin uygulamanın linkini ve ayrıntılı olarak nasıl kullanacağımızı bir sonraki konuda anlatabilir misin?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.