[DEV] YouTube'dan Para Kazanmak ! / S0N4K

S0N4K

Uzman üye
24 Haz 2016
1,267
176
root
Hepinize merhaba arkadaşlar . Süper bir konuyla daha beraberiz. Bugün konumuzda youtube üzerinden para kazanmayı göreceğiz. Bize gerekli olan 3 şey var , youtube kanalı,link kısaltma servisi ve 2 videoyu birleştirmeye yetecek video montaj bilgisi. Yavaştan başlayalım dilerseniz.

k3iPUT.jpg

Öncelikle hangisi kolayınıza gelirse 2 seçeneğiniz var. Birinci seçenek para kazanma videoları çekmek diğer seçeneğimizse kitlesi büyük olan oyunlarda fake hile videosu çekip paylaşmaktır. Birinci seçenekle başlayalım, öncelikle videomuzda para kazanmadan bahsedelim sesli sessiz fark etmez. Video içeriği size kalmış isterseniz öylesine bir fragman felan koyun. Ardından açıklama kısmına " Daha fazla beğeni almak için bu siteyi kullanabilirsiniz : link " tarzında bir yazı yazıp linki bırakıyoruz. Önemli olan thumbnaile kral bir clickbait yapmak. Konunun sonuna link bıraktığım konuyu da okuyarak videonuzu yayabilirsiniz. Örnek clickbait ;

LJJt9m.jpg

Şimdi de Türkiye'de tutacak en iyi seçenek olan ikinci seçeneğe geçtik. Zula,wolfteam,cs:go gibi kitlesi olan oyunların hile videoları hedefimiz olacaktır bu seçenekte.Şimdi ister internetten bir hile videosu bulun ister visual basic'den fake kodlayıp kendiniz çekimini yapın fark etmez içeriği tamamen keyfinize bağlı olacaktır. Ardından açıklama kısmına linki bırakın ve videoyu paylaşın. Gerisi oturup keyfimize bakmak . Yeni açacağım konu youtube ile ilgili olacaktır en yakın zamanda linkini buraya eklerim :)

İzlenme taktikleri : https://www.turkhackteam.org/youtub...-mukemmel-izlenme-taktikleri.html#post8501664

Moderatör tarafında düzenlendi:

S0N4K

Uzman üye
24 Haz 2016
1,267
176
root
Önemli olan içerik . İçeriği bulun buraya atın o zaman dev olsun :)
Youtube'a zula hilesi yazarak bir ton video bulabilirsiniz ben kimsenin bakıcısı değilim, ben yol gösteriyorum isteyen istediği şekilde uygulayabilir.
Boş işler bunlar. Adam akıllı başlasan youtube'a daha iyi.

Aynen zaten eminim ki 1 günde 4.000 saat ve 1.000 abone kasarsınız sizde ki o mükemmel ışığı gördüm ben :gozkirpan

Muratozturk

Katılımcı Üye
21 Nis 2016
379
0
Izmir
3 ayda adam akıllı her videom 5000 den fazla izlenirken 300tl almıştım :D

Değişiyor. içerğie göre. 5000 izlenmeye 5 dolar aldığım oldu. 90K izlenmeye 50 dolar

Moderatör tarafında düzenlendi:

themarina

Katılımcı Üye
7 Ağu 2011
478
0
mahşer
Birinci taktik zaten youtube para kazanma olayıyla pek alakası yok. Youtube artık eşleşen, dünya engeli, sesten, görüntüden bir sürü şeyden hemen telif verebiliyor. Adsense ile çalışacağınızı da düşünürsek hile türü paylaşımlarda zaten yasak. Daha para kazanmadan bir sürü engel çıkar önünüze. Para kazanması açık kanalınız varsa da önerilen taktikler para kazanmanızı sonlandırır net. Önerim atıyorum. Paris hilton kimdir video bir video var. Aynı videodan 15 20 resim bularak aynı bilgileri seslendirerek veya çevirerek youtube yarı organik video yükleme taktiği uygularsanız. Başarı oranınız %90 artar. Kazanç resmide internette var sanıyorum yada benzettim ben. O kazanç bu verdiğiniz bilgilerle asla ulaşılamayacak kazançlar. Yinede bilgilendirme için teşekkürler.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.