DEVİDOFF dan bir SHOW Daha :D

devidoff

Katılımcı Üye
22 Ara 2006
458
14
Turquie
PhotoFiltre

21756b1161646535.jpg


Bu programın eski versiyonlarından birini daha önceden indirip deneyenler belkide programın inceliklerini keşfedememiş ve birşeye yaramaz diye bilgisayarından silmiştir. Oysa bu programın özellikle resimler üzerindeki effect çeşitliliğini ve etkilerini buradan sayabilmek inanın çok zor. Bu yazılımı yeterince test edip bütün effect çeşitlerini resimlerim üzerinde denemek istedim fakat ne mümkün ? fotograflar üzerinde bu effectler ile neler yapılamıyor ki ?

__________________________________________________ ______________________________________BlazeDVD Professional

screenshot1161647267.jpgÇoğu gelişmiş DVD player'lardan pek bir farkı olmayan alternatif bir DVD oynatıcısı. DVD'nin yanında VCD'de oynatabiliyor. İmage Capturing gibi çeşitli özellikleri de var.
Bu sürümde birçok hata giderilmesi, çoklu hoparlör desteği (7+1) , yüksek çözünürlüklü HDV, Slayt gösterimi, Kamera desteği, DivX / XviD / MPEG-4 / QuickTIme / Real/ MacroMedia Flash biçimleri desteği ve dijital büyültme desteği de bulunuyor.__________________________________________________ __________________________________MP3Producer v2.55

mp3producer400x306vr51167000377.jpg


Program çok amaçlı bir CD dönüştürme (rip) programıdır. Ses CD'lerinizdeki parçaları MP3, OGG, WMA veya WAV formatına dönüştürebilirsiniz. Program MPEG1 ve MPEG2 gibi diğer mp3 formatlarını da desteklemektedir. Ayrıca Ses CD'lerinizin dışında WAV formatındaki müziklerinizi MP3, OGG, WMA formatlarını dönüştürebilme özelliği ve WMA, OGG formatlı müzikleri WAV formatına dönüştürebilme özelliği programda mevcuttur. Programın ses dönüştürme özelliği dışında ID3v1 ve ID3v2 düzenleme özelliği de bulunuyor. CD'lerinizdeki veya fiziksel sürücünüzdeki şarkının istediğiniz bir bölümünü de kesip çıkarabilmeniz mümkün.
__________________________________________________ ________________________________Flash2Video v4.02

1143150180fv4lkky71167002084.gif


Flash2Video programı Macromedia Flash (*.SWF) uzantılı dosyaları *.AVI (sıkıştırılmış ve sıkıştırılmamış olarak uygun bir çözücüyle DivX veya Xvid formatına), *.VCD, *.SVCD, *.DVD ve *.MPEG formatlarına çevirebilmektedir. Toplu dosya dönüştürme özelliği de mevcut

__________________________________________________ __________________________________MetriScope V3.2.0

screensnap1vo8.jpg


Bu Program İle Kullanılan Sabit Diskinizin Boyutunu,Fiziksel Bellek Durumunu,Sisteminizin İşlemcisini,İşletim Sisteminiz,Sunucu Bağlantı Hızınız,Mantıksal Disk Okuma ve Yazma Hızlarını Detaylı Olarak Öğrenebilirsiniz.

__________________________________________________ _______________________________________CDMenuPro v5.33.00

title.jpg


CDMenuPro v5.33.00; arkadaşlarınızla, ailenizle, yada sevdiğinizlerinizle çektiğiniz kısa videoları harika menuler işliğinde sergilemek istiyorsanız bu program tam site göre. Programın onlarca güzel özelliği daha var tabi.
Crack Dosyası BurdaNOD32 Antivirus System v2.70.23 Full

060vj2.gif


Nod32 Antivirüs dünyada 5 yıl boyunca dalında birincilik almış bir program. Performansı oldukça güzel. En basitinden Sabit Diskiniz 50 GB civarı dolu ise tamamen virüs taramasından geçirmesi yaklaşık 20 dakika. Hem çok hızlı hem de sisteminizi kasmıyor. Üstelik internet bağlantınız var ise güncellemeyi kendisi otomatik olarak yapıyor. Eğer internet bağlantınız yoksa üretici web adresine giderek virüs güncellemelerini indirerek , kendiniz de virüs güncellemelerini yapabilirsiniz.

NOD32 Web tabanlı virüslere ve Truva atlarına (trojans), Microsoft Office dosyarında gizlenen makro virüslerine ve casus yazılımlar (spyware), reklam yazılımları (adware) ve klavye tuşlarının kaydını tutan programlar dahil güncel kötü yazılımlara (malware) karşı savunma sağlar.


__________________________________________________ _______________________________


WM Recorder v11.2

WMR160.jpg


WM Recorder + RM Recorder, Internet' de online olarak dinlenen Windows Media dosyalarini bu program ile kaydedebilirsiniz. Isterseniz izlediginiz video görüntülerini otomatik olarak bilgisayariniza kaydetmenizi saglayan bir özellik de program içerisinde bulunuyor
__________________________________________________ _________________________


12Ghosts Clip

24453.jpgBu program ile istediğiniz programlardan ve oyunlardan ekran görüntüsü alabilirsiniz.
Açıklama: Bu program ile istediğiniz programlardan ve oyunlardan ekran görüntüsü alabilirsiniz. Program basit ve kullanışlı, tek menüye sahip bu program ile sanki resim çeker gibi ekran görüntüsü alacaksınız. Çektiğiniz ekran görüntüleri anında karşınıza gelecektir.


__________________________________________________ _____________________________________Apollo 3GP Video Converter 2.2.7
3gpvideomainwindow8vajm6.jpg


Apollo 3gp Converter ile video dosyalarınızı cep telefonlarınızda izlemek için gerekli olan 3gp formatına çevirebilirsiniz.Ayrıca vcd filmlerinizi izleyebilir,tv seyredebilirsiniz.


__________________________________________________ ______________________________


Magic Video Studio v7.9.0.6

magicvideostudiov79069vv.jpg


Magic Video Studio video düzenleme ve dönüştürme işlemleini yapan hoş bir yazılım. Magic Video Studio ile her formatı; *Mp4 *3gp *Mpg *Mov *Wmv *Rm Swf`ye dönüştürebilirsiniz, üstelik tüm bu işlemleri bir kaç tıklama ile yapıyorsunuz. Gayet pratik ve kullanıcı dostu olan bu yazılıma, bu multimedia çağında her kullanıcının sahip olması gerekir

__________________________________________________ _____________________________________


4Musics Multiformat Converter v2.2

4musicsmultiformatconveud5.jpg


4Musics Multiformat Converter v2.2; dönüştürme işlemlerini hızlı bir şekilde yapıyor, çıkış formatı ayarlarını düzenleyebiliyor. ID3 tagı desteği bulunan program, sürükle-bırak arayüzü ile kullanıcıya kullanım konusunda büyük kolaylık sağlıyor.
Grup halinde dosya çevirimi desteği de vardır


 

devidoff

Katılımcı Üye
22 Ara 2006
458
14
Turquie
BSR Görüntü Kaydedici v1.5aT Türkçe

bsrzn41160842185.jpg


Screen Recorder ekran üzerinden AVI film ve BMP resimler çeker. Tüm desktop'ın, belli bir pencerenin veya belli bir bölgenin filmini çekebilirsiniz. Veya el kamerasını kullanabilirsiniz. 'WatchIt' modu ile Screen Recorder'ın filmi çekilen bölgenin içeriğini takip etmesini ve içeriği değiştikçe otomatik olarak filmi çekmesini sağlayabilirsiniz. AVI dosyanızın sıkıştırma (compression) özelliklerini, boyutunu ve hızını belirleyebilirsiniz. 'Record' ve 'Stop' tuşları için kısayol tuşları belirleyebilirsiniz.

Mouse hareketlerini de video'ya kaydedebilir, videonuza alt yazı (not) ekleyebilirsiniz.


__________________________________________________ _______________________


VirtualDub 1.6.16

ds400x249ku21160906946.jpg


Açıklama:
VirtualDub, tüm Windows sistemlerinde kullanılabilen, tam anlamıyla profesyonel ve ücretsiz bir Video İşleme ve Yakalama programıdır.

Adobe Premiere gibi oldukça pahalı ve büyük boyutlu programların işleme gücüne ulaşamada bile, VirtualDub; hızı, tam anlamıyla profesyonel kullanabilitesi, gelişkin seçenekleri ve tamamen ücretsiz olması yönünden, uzmanlarca kullanılan bir işleme programıdır.

Programın esas görevi, AVI dosyalarını işlemek olmasına rağmen, sisteminizdeki Codecleri kullanarak, desteklenen tüm video biçimleri arasında dönüştürme yapabilmekte, DVD filmlerini işleyebilmekte ve alt yazıları, Divx gibi biçimlere ekleyip, Video CD içerisine koyabilmek gibi görevleri de başarabilmektedir.

Program özellikleri:
# AVI, MPEG, BMP dosyalarını işleyebilme
# Çoklu dosyaları işleyebilme
# Video Filtreleri desteği
# Tüm CODEC'leri ve özelliklerini kullanabilme
# Codec'ler ile kullanıldığında tüm formatlar arasında dönüşüm yapabilme
# Alt yazıları ekleyebilme ve düzenleyebilme
# Geliştirilmiş video işleme hızı
# Geliştirilmiş film ses işleme desteği
# Filmleri, uygun boyutlarda ve sürelerine göre ayarlayarak kesebilme/yapıştırabilme
# Son codecler ile uyum
# Diğer ek video işleme yazılımlarına tam destek (dahili eklenti haline dönüşebilme desteği ile)


__________________________________________________ ___________________________


Ad Muncher v4.7.26039

nmteamnet6ls1160907454.jpg


Açıklama:
Boyutu son derece küçük olmasına rağmen kendinden büyük işler başaran bu uygulama ile Web sayfalarını reklamsız olarak gezebilirsiniz. Ad Muncher hem reklam eklentilerini kaldırıyor, hem de reklam pencerelerini yok ediyor.

Programın Özellikleri :
# Tüm tarayıcılar ile çalışabilme
# ICQ, Morpheus, Kazaa, Grokster, Opera, PalTalk, iMesh, Bearshare, LimeWire gibi progrmaların reklamlarını silebilme
# Hızlı filtreleme becerisi
# Gelişmiş ek özellikler


__________________________________________________ ______________________________


Graphics Converter Pro v6.64

e2d1161115355.jpg


İmaj Dosyalarınızın türlerini değiştirmek için birebir bir program desteklediği dosya türleri BMP; DIB; EMF; GIF; ICB; ICO; JPG; JPEG; PBM; PCD; PCX; PGM; PNG; PPM; PSD; PSP; RLE; SGI; TGA; TIF; TIFF; VDA; VST; WBMP ; WMF.Bu uzantılar arasında değişim yapabilirsiniz..
__________________________________________________ _________________________

Easy Video Capture v1.30

easy1161189195.gif


Eesy Video Capture v1.30 ile Masa üstünde Gelişen Bütün Aktiviteleri Video Formatında Kaydedebiliyorsunuz. Opsiyonları Oldukça Geniş Örneğin, istediginiz Kareyi Ya da Kısımları Seçime Bağlı Olarak Yakalıyorsunuz. Aynı Zamanda,Mpeg4 Yani DivX ve Diger Codekleri Gelişmiş Ayarlar Menüsünden Kendiniz Manuel Olarak Ayarlayıp Gerçek Birebir Kalitede Görüntü Elde Edebilirsiniz

__________________________________________________ _______________________________


UltraEdit-32 12.20

RYm182311161195611.gif


Güçlü ve popüler bir metin düzenleyici. Özellikle programcılara hitap ediyor. HTML, Java, C/C++, VB, ASP ve Perl dosyalarını normal olarak destekliyor. Program programcılar için çok kullanışlı olan Hex editör, ASCII tablosu, aotomatik düzeltme, otomatik tamamlama, yazı tipi-zemin rengi değiştirme, araç çubuklarını düzenleme, regular expression kullanarak arama ve değiştirme (replace), makro kaydetme gibi gelişmiş özellikler içeriyor. Ayrıca dahili FTP servisi ile dosya yükleme-indirme yapabiliyorsunuz. Program az miktarda hafıza harcayarak 2GB'a kadar büyüklükteki metin dosyalarını açabiliyor.

__________________________________________________ _______________________________


HyperCam 2.13

hypercam11161434280.jpg


Ekran Görüntünüzü İster Sesli İster Sessiz Bir Şekilde Ve Video Olarak Kaydedin..
Mesela Video Anlatım Hazırlamak İçin Birebir..


__________________________________________________ __________________________


Replay Music v2.51

replaymusicscr1vm81161531608.gif


Replay Music v2.51; Gittikçe artan online radyo istasyonlarını dinlemeniz ve dinlerken mp3 formatında kaydetmenizi sağlayan bir yazılım. Üstelik çalan şarkının sanatçı ve ad bilgisini otomatik olarak radyo istasyonundan alabiliyor.

__________________________________________________ _______________________________


Aurora Media Workshop 3.3.21

amw11161553656.png


Müzik ve video dosyalarınızı düzenlemenizi ve farklı formatlar arasında dönüştürmenizi sağlayan bir uygulama. Programla Avi, Mpeg1, Mpeg2, Asf, Wmv, Vob, Dat, DivX, Xvid formatlarındaki videolarınızdan parçalar kesip birleştirebilir, videonun içine resim ekleyebilir ve yine bu formatlar arasında dönüşüm yapabilirsiniz. Aynı şekilde mp3, wma, wav, ogg formatlarındaki müzik dosyalarınızı düzenleyip yine bu formatlarda kaydedebilirsiniz. Programın ses, veri ve video cd yakma özelliği de mevcut.


__________________________________________________ ________________________________


Digital Physiognomy

jolie380344za71161558873.jpg


Bu program sayesinde insanların yüz şekillerinden nasıl bir karaktere sahip olduklarını anlayabiliyorsunuz. Program verdiğiniz fotoğraftaki yüzü ince ince analiz ettikten sonra size sonucu bildiriyor.

Programın en gelişmiş diyebileceğimiz özelliği fotoğraftaki yüz şeklinin psikolojik durumunu analiz ederek sonuca bunları da dahil etmesi ve buna göre değerlendirme yapması. Analiz işlemini gerçekleştirmek için gözleri, saçı, el şekillerini, burnu, ağzı, kulakları ve aklınıza gelebilecek herşeyi ince eleyip sık dokuyarak değerlendiriyor.

Program gelecekteki karakteriniz veya yapabilecekleriniz hakkında bilgi veremiyor ancak diğerlerinin size nasıl baktığını ve ne olarak gördüğünü tahmin edebiliyor. Bu özelliği ile insanları daha rahat tanımanızı sağlıyor.

Eğer insan yüzlerine karşı ilginiz varsa Digital Physiognomy tam size göre bir program. Ayrıca programın diğer bir özelliği de robot resim çizebilmesi. Böylece küçük çaplı da olsa, bulmanız gereken veya size sorulan birinin neye benzediğini tahmin edebilirsiniz.


 

devidoff

Katılımcı Üye
22 Ara 2006
458
14
Turquie
Flash Effect Maker PRO 2.8326 Full

flash1160953282.gifWeb sayfalarınız için flash bannerlar navigationlar ve birçok flashlar yaratabilirsiniz


011160954211.gif


Error Doctor 2006 Programı ile bilgisayarınızda canınızı sıkan bütün error hatalarından kurtulacak ve sisteminizi optimize edebileceksiniz.
Zaman zaman bilgisayarınızda bir işlem yaparken ekrana bir hata uyarısı gelmese bile işleminizin ekrana gelmesini geciktiren, engelleyen ve arkaplanda bulunan bir hata mutlaka vardır.
İşte bu olumsuzluk hepimizin canını sıkmakta ve bazen yapmamız gereken işleri engelleyerek çıldırtmaktadır.
Error Doctor 2006 Programı ile bu sorunlara DUR demenin zamanı geldi artık
__________________________________________________ ______________________________________


main1160954725.gif


Bilgisayarınızda chat yapmayı engelleyebileceğiniz bir programdır. AOL/ICQ/MSN/AIM/Yahoo Instant Messenger uyumludur.İsterseniz chat olaylarını bitirebilir isterseniz chat kayıtlarını hafızasına kaydediyor ve hatta e-mailinize gönderiyor.Kendini gizleyerek chat programının tekrar açılmasını engeller.

__________________________________________________ _______________________________________Willing Webcam v3.6

webcam1160954844.jpgOdanızı canlı yayınla internet ortamına taşımak istiyorsanız tam size göre bir program. Willing Webcam Lite ile webcam ve kamera ile çektiğiniz görüntüleri bilgisayarınızdan veya bir FTP sunucusu üzerinden internete yayınlayabilirsiniz. Bu şekilde tanıdıklarınız, arkadaşlarınız veya ailenizle yakın bir ortam oluşturabilirsiniz. Program *.AVI ve *.MPG formatlarını desteklemektedir. Programın güzel bir özelliği, bir hareket tespit ettiğinde kayıt işlemine başlayabiliyor ve yine hareket tespit ettiğinde size e-posta ile haber verebiliyor. USB ve paralel port destekli kameralarla çalışabiliyor. Saniyede 30 görüntü yakalama kapasitesine sahip. Program size çalışan kameralar için haber veriyor.

__________________________________________________ ___________________________________


DVD XPlayer 4.0 Professional

apper0lv340x2228sp1160774841.jpg


DVD X Player Pro yazılımı video seyretmek için ihtiyacınız olan herşeyi sunuyor. Gelişmiş özellikleri ile de beğeni toplayan bu yazılım en eski bilgisayarlarda dahi çalışabiliyor. Program DivX, DVD, AVI, MPEG, WMV, ASF, MP3 dosyalarını oynatabiliyor
__________________________________________________ __________________________


MessengerLog 5 Pro v5.52

mlog5box1160841974.gif


Bilgisayarınızda kim msn de ne konuşuyor öğrenmek ister misiniz? Çocuklarınızın msn kayıtlarını kontrol altında tutmak isterseniz arka planda görünmeden çalışan bu msn logger işinize yarayacak. Tüm msn ifadelerini, çalınan sesleri ve gönderilen dosyaların isimlerini kaydedebilir. Program çalışırken task manager da görüntülenmez. Loglara erişim için şifre belirleyip programa yalnızca kendi erişiminizi garanti altına alırsınızadsz8vh.jpg

TıkLayarak inDirebiLirsiniz...
neroliteua2.gif
Tanitim:
200 MB’lik Nero 7 Premium' u indirmek istemeyenler için, güncellenmis ana programlardan olusan
15 MB'lik Türkçe Micro sürüm.

Nero 7 Micro Paket Içerigi: 14,8 MB

Nero Burning ROM
Nero Express
Nero Audio Plugins
Nero VideoCD Support
Dil (English-Türkçe)
Homepage - www.nero.com

Size: 15 MB

Download:
>>
DownLoad<<

Crack:
DownLoad

Download Información Tamaño
PLUS! MsgPlus 3.40Beta - Compatible con Msn 7 3,7 MB
SIMP SimpLite 2.1.2 (encripta conversaciones) 3,4 MB
LIM0n Lim0n MSN Proxy2.5 2,3 MB
MSNPATCH MSN Patch 7 (quita publicidad + multisesión) 45 KB
LOADER Loader para la versión 6 3 KB
NUDGE NudgeMania (para enviar zumbidos) 12 KB
STUFFPluG StuffPlug-NG 2.0.217(Plugin para el MSN Plus) 0,7 MB
STUFFDLL Dll del StuffPlug-NG para el Msn 7 0,2 MB
MSNDELUXE Messenger Deluxe! basic 27 KB
MSNDELUXE Messenger Deluxe Plus! edition 55 KB
INFOPEN InfoPenMSN for MSN Messenger7.0 Beta 3,2 MB
INFOPEN InfoPenMSN 3,2 MB
PARAISO PMsn Paraiso v1.2.05 0,2 MB
DISCOVERY Messenger Discovery v 2.6.2 1,2 MB
JPATCH Juegos Patch v1.0.5 para XP 18 KB
mpluS! Messenger Plus! 3.25.106 3,5 MB
polYGAMy Polygamy MSN Messenger 5 10 KB
SHOT Shoot The Messenger 1.0 (Elimina SPAM) 18 KB
AIMPR Advanced Instant Msn Password Recovery 2.40 0,6 MB
m-Mania Messenger MAniA 1.0 (Cambia tu estado) 8 KB
m-AWARE Messenger-Control plug-in for Ad-Aware 1.22 0,5 MB
GILLY Gilly Messenger 3.0.9 Released 3,5 MB
mad Mad Messenger Utilities 1,3 MB
MSNPASS MessenPass v1.03 (Saca el password de tu MSN) 45 KB
WINSMC Cambia Mensaje de Seguridad Windows SMC 19 KB
msnSHELL MSN shell 2,4 MB
msnProxy MSNProxy V1.20.00 0,7 MB
ESTADOS PMsn Estados 1.0 29 KB
POPUPS Nick Popups Ventanitas 12 KB
CIERRA ¿Quien cierra y abre la ventana? 26 KB
HANDWRIT MSN Handwriting 2,5 MB
SOS-1 Utilidades MSN SOS-1 21 KB
SOS-2 Utilidades MSN SOS-2 39 KB
sorcky sorcky FLOODER 62 KB
shbr shrbr NICK POP UP 43 KB
NAME msn Name URLS 17 KB
enhance MSN Enhance 23 KB
Monitor MSN Chat Monitor 0,5 KB
FLOODER Irkem flooder 8 KB
FLOOD Flood MSN 79 KB
Fenix Fenix MSN 0,2 MB
DimEN Dimensión 2,6 MB
Contesta Contestadora SOS 9 KB
mSNLOader Loader para la version 6.2.0133 2 KB
multiMSN MultiMSN 6.2 16 KB
flover LfLover-Msn-clons 1.5 23 KB
MSNPATCH MSN620133PatcherPlusPlus 41 KB
WHOIS Who Is Blocking Me v1.2 11 KB
CREAEMO Crea Emoticonos 1.0 24 KB
fenix Fenix MSN 1.5 0,2 MB
captura Plugin Eplorer Captura Imágenes 48 KB
envision enVision 1.0 26 KB
letrasgig Letras Gigantes 1.0 26 KB
shbr Shrbr MSN Tool 89 KB
msn6.1patch MSN 6.1.0203 Patcher ++ 37 KB
juegos Mas Juegos v0.6 Patch 15 KB
no-admitido QuienNoAdmitido 2.6 3,4 MB
nuke NukeMSN v1.4 0,9 MB
toolz ToOlZ 336 v.2.0 XP 56 KB
webcam Logitech Webcam for MSN Messeneger 1.0 0,6 MB
msncaras MSN Caras 1.0 76 KB
robaimg Roba Imágenes/Caras 1.4.5 0,07 MB
toolz Toolz 336 V.1.5 FOR XP 0,04 MB
msn6jueg MSN 6 Más Juegos y Aplicaciones! 0,02 MB
estreal Estado Real 1.2.6 0,2 MB
flover fLover 1.2.3 Beta 2 MB
status Status Changed Notifier v1.0.40 1 MB
psyko Loggea las conversaciones MSN v4,5 y 6 0.01 MB
msnpubli MSN Messenger 6 Borra Publicidad 0.01 MB
msnmulti MSN Messenger 6 Nicks Multilínea 0.05 MB
msnbloq MSN Messenger 6 Bloquea Grupos 0.04 MB
msndet Detonación 1.5 Flooder 0.05 MB
msnbomb Bombardeador MSN 6 0.04 MB
msnimg Roba los emoticones y avatares de tus contactos 0.5 MB
msncolor MSN 6 Color 0.08 MB
arcane Arcane Light Messenger 2,4 MB
better-msn Better Msn 0,02 MB
msn-pass MSN descifra contraseñas 0,04 MB
fsc FSC Msn Nick Line.v1.2 0,07 MB
fsc FSC_Msn_Nick_Line (para windows XP) 0,02 MB
fsc FSC msn Nick Song Windows:9x,Me,2000 y Xp 0,5 MB
webcam Webcam para Messenger 0,5 MB
msn-log MSN Messenger Log 1.02 0,2 MB
adv-msn Advanced Messenger Plus 2.0.4 1,1 MB
pulse Pulse 0,2 MB
criminal El Criminal 0,01 MB
boludo Boludo 0,5 MB
lammer Lammer Tool 0,2 MB
nC Dizzy Nick Creator 0,02 MB
matador Matador 0,02 MB
elite Elite Tools 3.6 0,02 MB
msn-hack MSN Hack 0,2 MB
hell HellStorm 0,3 MB
twin Twin Zone 0,2 MB
flooder MSN 5 Flooder v2.0 (Español-PortalMes) 0,05 MB
connecta Connecta 2000 4.06.0 0,01 MB
text Text Style 1.0.3 0,3 MB
msn-borra Quita Publicidad MSN 5.0.0540 0,02 MB
msn-kill MSN Killa para MSN 5 0,02 MB
espia Spia - Evento 2oo3 0,2 MB
bot 5 iM5N B1G Bot 0,1 MB
nickexp NickEXP! Para MSN Plus 2 1 MB
flover fLover f**kings Nicks 0.06 MB
fsc FSC Color Changer 2 para el msn6x 0.07 MB
emoticones Emoticones Pink 0.2 MB
msnascii Messenger Ascii Speaker 0.06 MB
chat-watch Chat Watch 3.1.2 1,7 MB
chat-watch Chat Watch Professional 1.0 2,6 MB
msn-ip Msn Ip Detective v1.0 0,04 MB
detect Msn Detective 5 0,08 MB
aghh Aghh Who is Blocked Me 0,04 MB
char Character limit changer 5.0.0537 0,03 MB
flood Flooder 0,05 MB
anti-msn Anti MSN 0,2 MB
bot Intellibot 5.0 0,5 MB
devils D3VILs Messenger Tools 0,3 MB
auto AutoResponse Bot 0,03 MB
blastim BlastIM 1.1 1,6 MB
msn-kamuf Msn Kamuflao V3.0. 0,3 MB
msn-smtp Generador Victima Smtp 0,2 MB
msn-trojan MSN Trojan v5.1 0,04 MB
msn-trojan Troyano Net Antrax 0.96 0,05 MB
msn-spider Troyano MSN Spider v1.3 0,1 MB
msn-ult MSN Ultimate 2.0 0,01 MB
msn-ult MSN Ultimate 3.0 0,02 MB
msn-c MSN Contacts Manager 1.0 0,8 MB
msn-nick MSN Nick Popups 0,02 MB
mad MAD MESSENGER 7.0 0,2 MB
pmsn PeRRuNuS MeSSeNGeR 2.1.87 5,1 MB
msmgs Multi Messenger 0,4 MB
msn-Plus! Utilidades y novedades para el MSN Messenger 1.42b 0,4 MB
auto-resp Auto Responder v1.0 0,01 MB
koko Troyano para el MSN 0,5 MB
mass-msn Mass Messenger 0,03 MB
msn-share MSN File Share Network 0,1 MB
msn-stuff Messsenger Stuff 1.3.5 0,06 MB
busca Busca Judas Beta 1 0,03 MB
block Block Buddy (Busca "No Admitidos") 0,01 MB
block Block Buster (Busca "No Admitidos") 0,05 MB
any-name Permite ponerse cualquier nick en el MSN 0,1 MB
crasher Colgar el MSN de otro que esté On-Line 0,2 MB
shock Nuevas utilidades para el MSN 0,08 MB
fake-yahoo Fake Yahoo Messenger Version 5.0 0,01 MB
fake-aol Fake AOL Instant Messenger 4.7 0,04 MB
msn-foood MSN Messenger Flooder 0,06 MB
msn-fake MSN Messenger Fake 0,03 MB
fake Fake de Messenger 4 0.04 MB
fake Fake de Messenger 5 0.07 MB
talk-off Te permite hablar aunque estés off-line 0,06 MB
Versiones MSN
WEBMsn Web Messenger (Messenger Vía Web) Link
msn MSN 7 7,5 MB
msn MSN 7.0 Build 0425 - Español 10,5 MB
msn MSN Messenger 6.2.0137 en castellano 5,1 MB
msn MSN Messenger 6.2.0133 4,8 MB
msn MSN Messenger 6.1 v3.1.203 Windows XP 8,7 MB
msn MSN Messenger 6.1.0155 (XP) 4,7 MB
msn MSN Messenger 6.1.0155 (98/Me) 6,3 MB
msn MSN Messenger 6.1.0155 (2K) 6,4 MB
msn MSN Messenger NT-2000 5.0.0544 4 MB
msn MSN Messenger 6.1.0128 Beta (En inglés) 4,9 MB
msn MSN Messenger 6.0.0602 (XP) 4,6 MB
msn MSN Messenger 6.0.0602 (98/Me) 6,2 MB
msn MSN Messenger 6 Preliminar Oficial Win XP 4,6 MB
msn MSN Messenger 6 Preliminar Oficial Win 2k 6,3 MB
msn MSN Messenger 6 Preliminar Oficial Win 98/Me 6,2 MB
msn MSN Messenger 6 Ads Remover 3,8 MB
msn MSN Messenger 98-ME 5.0.0543 3,8 MB
msn Windows MSN Messenger Service 5.0.0540 3,9 MB
msn MSN Messenger Service 4.7 1,4 MB
msn Windows Messenger (MSN Messenger XP) 4.7 0,9 MB
msn Windows Messenger (MSN Messenger XP) 5.0 N.D
msn MSN Última versión para Windows N.D
msn MSN Última versión para Mac N.D
msn MSN Última versión para Pocket PC N.D
Emotciones
emo EmoPack de 100 Caras Versión 13 72 KB
emoticiones8 Emoticones Yahoo para MSN 5 0,2 MB
emoticiones7 Emoticones Verdes para MSN 5 0,1 MB
emoticiones6 Emoticones Azules para MSN 5 0,2 MB
emoticiones5 Emoticones Alien para MSN 5 0,2 MB
emoticiones4 Emoticones Plata para MSN 5 0,2 MB
emoticiones3 Emoticones Mutantes de un Ojo para MSN 5 0,2 MB
emoticiones2 Emoticones Diablo para MSN Messenger 5 0,2 MB
emoticones Emoticones Amarillo para MSN Messenger 5 0,2 MB
Skins
skin-crea Messenger Skin Creater v1.0 0,2 MB
aqua Aqua Messenger 1.0 2,9 MB
aqua Aqua Messenger Skin 5 2,1 MB
icons colección de emoticones "diamonds" 0,1 MB
cristal Cristal skin 5 1,8 MB
empresa MSN 5 Skin Empresa 2,6 MB
Juegos
3enraya Las tres en raya 0,01 MB
Archivos DLLs, OCX, etc
dll's MSCOMCTL.OCX 0,5 MB
dll's DLLs de VB6 1 MB
Otros "Messengers"
POP PopMessenger 1.60 1,5 MB
Vypress Vypress Messenger 4.0 Beta 2 1,9 MB
JBUDDY JBuddy Messenger 0.8.0217 2,4 MB
Mercury Mercury Messenger (dMSN) 1706 (With VM) 17,1 MB
Messenger Messenger 2 1.3 2,9 MB
AMSN Amsn 0.90-3 3,7 MB
GAIM Gaim 1.1.0 para Windows 6 MB
GAIM Gaim 1.1.0 para Linux RedHat 9 3 MB
miranda Miranda IM 0.3.1 0,6 MB
Imici Imici Messenger 3.0.2-3 0,6 MB
Jabber Jabber Instant Messenger 1.8.0.24 1,6 MB
PalTalk Paltalk 3.5 0,7 MB
Yahoo Yahoo! Messenger 6.0.0.1643 4,6 MB
Yahoo Yahoo! Messenger (Español) 5.0 1,8 MB
tom TOM Messenger 2.0 1,2 MB
aol AOL Instant Messenger (AIM) 5.9.3690 4 MB
devil Devil Messenger 1.6 3,8 MB
wic Wic Messenger 0.7.3 0,7 MB
trillian Trillian 0.74 2,4 MB
connecta Connecta 2000 4.06.0 0,4 MB
hepsini indir

1cj3.jpg


Genellikle MP3 dinlemek için en yaygin sekilde kullanilan winampın dis görünüm (skin) olusturucu programin Türkçe versiyonudur. Istediginiz herhangi bir resimi winamp dis görünüsünüz yapmak için kullanilan bu programda ana menu ve alt menülere ayri ayri resim eklemek gibi özellikleri bulumaktadir. Kurulumdan sonraki dosyalari herhangi bir klasöre kopyalayip tekrar kurmadan da kullanabilirsiniz.

Günde onlarca kez açtığınız Winamp'ın arayüzüne en sevdiğiniz fotoğrafı eklemek ister misiniz?
Şarkıları dinlerken aldığınız keyfi, sevdiğiniz fotoğrafı görmenin keyfiyle bütünleştirmek ister misiniz? Bunun için Winamp'ın arayüzüne müdahale etmeniz gerekiyor. bu, tahmin ettiğiniz gibi uzmanlık gerektiren bir uygulama değil. Türkçe arayüzü ile Winamp Skin Maker'ı kullanarak sevdiğiniz fotoğrafı Winamp Skin'i olarak kaydedebilirsiniz.

Size:200 KbANLATIM


Programı çalışıtırıp Dosya menüsüne ordan Resim Aç a tıklıyoruz skin yapacağımız resmi açıyoruz.....
2dg0.jpg4rz9.jpg


5vo4.jpg


Skin iğrenç oldu ama idare edin artık...:)Siz daha güzelini yaparsınız artık!!!...

6og7.jpg
 

devidoff

Katılımcı Üye
22 Ara 2006
458
14
Turquie
Tanıtım:
Turizm ve Servis Taşımacılığı Programı

CetaSoft Turizm ve Servis Taşımacılığı Programı ile işletmenizde çalışan servis, turizm ve hafriyat amaçlı araçlarınızın tüm seyir ve iş bilgilerini kolaylıkla izleyebilirsiniz.

Genel Özellikler:
İşletmenize ait olan veya işletmenizde münferit olarak çalışan araçlara ait seyir bilgilerini yevmiye ve kira hesaplarını izleyebilirsiniz.
Araçların genel giderlerini, akaryakıt alımlarını ve km başına akaryakıt tüketimlerini ayrıntılı olarak kontrol edebilirsiniz.
Çalıştığınız firmalara ait bilgileri ayrıntılı olarak görebilirsiniz.
İş bağlantılarınıza ait tüm bilgilerinizi kaydedebilir ve hesaplarınızı izleyebilirsiniz.
İş giderlerinizi ayrıntılı olarak izleyebilirsiniz.
Akaryakıt istasyonları ve bakiye hesaplarını izleyebilirsiniz.
İşletmenizde çalışan personelin maaşlarını izleyebilirsiniz.
Kiralık olarak çalışan tüm araçlara yapılan ödemeleri, iş ve akaryakıt giderlerini, seyirlerini ve hesap özetlerini tek platformda kolaylıkla izleyebilirsiniz.
Fatura kesebilirsiniz.
Adres, telefon ve kişisel bilgilerinizi tek platformda takip edebilir, Adres etiketi ve zarf hazırlama sihirbazları ile özelleştirilebilir adres etiketi ve zarf hazırlayabilirsiniz.
Otomatik telefon arama gerçekleştirebilirsiniz.
Otomatik yapılacak iş uyarı sistemi ile ödemelerinizi ve randevularınızı düzenleyebilirsiniz.
Kişisel veya işletme hesaplarınızı takip edebilirsiniz; Gelir, gider, cari, çek-senet, bankalar, kredi kartı, kasa takibi, taksitle alınan mallar takibi gibi.
Döviz hesaplarınızı ve işletme stoklarınızı takip edebilirsiniz .
Tüm modüller için ayrıntılı raporlar alabilirsiniz.
CetaSoft Yazılım'ın Ücretsiz teknik destek ve ürün güncelleme hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

38074.jpg


buraya tıklayınız.

winamp surround edition 5.3.1


sürüm:5.3.1
boyut:6.31 mb
kullanim izni:ücretsiz(freeware)
dil:ingilizce
isletim sistemi:windows(tümü)
üretici firma:nullsoft


DownLoad
Bakmadan Geçmeyinnn!!!!
Actual Window Manager 4.3
gsdfgzx0.gif
Tanitim:
Actual Window Manager ile pencrenin baslik çubuguna yeni "simge durumuna küçült", "üstte tut", "saydam yap" gibi dügmeler ekler. Ayrica pencerelere katlanma, saydamlik gibi özellikler kazandirir. Böylece Windows'u daha verimli ve daha eglenceli kullanabilirsiniz.
Özellikleri:
# Çoklu dil destegi
# Pencere küçültmek, üstte tutmak için klavye kisayollari atayabilme.
# Windows XP görsel tarz destegine sahip.
# Windows baslangicinda otomatik baslama
# Pencere boyutlarini kaydetme
# Pencere özelliklerini ayarlayabilme
# Windows görev çubugunu kaldirma

http://rapidshare.com/files/9926679/Actual_Window_Manager_4.3.rar
32914se0.jpg
Tanitim:
Xmms , MPlayer ve Xine rakibi mükemmel bir çalici / oynatici (Player)

Baslica Özellikleri :</STRONG>
* Mp3 , Wav , Ogg gibi ses formatlarini oynatabilme.
* Dat , Avi , Mpeg gibi görüntü formatlarini oynatabilme.
* Arayüz destegi.
* Farkli dil destegi.
* Albüm olusturabilme destegi.
* Favori listesi olusturabilme destegi.
* Ekran kontrol destegi.
* Efekt destegi.
* 3D video destegi.
* Ekran yakalama destegi.
* Gelismis seçenekler menüsü.
* Çalma listesi olusturabilme.
* Ekran efektleri olusturabilme.
* Tüm codec paketleri ile uyumlu çalisabilme.
* URL üzerinden görüntü ve ses alabilme.
* Winamp ve Media player radyolarini dinleyebilme.
* Playback destegi.
* ID3v1 ve ID3v2 tag destegi.
* Multimedia klavyeler ile uyumlu çalisma ve özel tus atama destegi.
* Görüntü formatlari için alt yazi destegi.
* Eklenti destegi.
* Sistem belligini az kullanma özelligi.
* Sik ön panel.
* Tüm standart özellikler.,

http://www.kmplayer.com/down/kmp.exeads305z0fx.jpg

Örnekler:</STRONG> Gör
Graffiti severler yasadi….
Mükemmel bir grafiti programi. Berlin duvarina trenlere, hummerlara, otobuslere ve bir çok seyi dilediginizce boyayabilirsiniz.
Ayrica internetten daha çok boyamak için nesne indirebiliyorsunuz.
Kurulum gerektirmiyor.
Download:
rapidshare.de/files/16399587/Graffiti_Studio.rar


vista.JPGVistaXP VS v2 Visual Style theme


- VistaXP Theme for WindowBlinds


- Vista Icons from Crystalxp.net


- VistaXP Iconpackager Theme


- Replacer 2.57indir
Net Transport 2.27a Build 345 UNICODE (NT/2000/XP/2003)
NetTransport-ss.gif
Tanitim:
Net Transport, pek fazla taninmasada internetten dosya indirirken oldukça hizli islem yapabilen bir program.

Uyumlu oldugu protokoller
# HTTP / HTTPS protokolleri.
# FTP / SSL / SFTP protokolleri.
# MMS (Microsoft Media Services) protokolleri.
# RTSP (Real-Time Streaming Protocol) protokolü.
# PNM (rename PNM to RTSP) protokolü.


Bütün bu protokoller internetten dosya indirirken sitelerin kodlamalari ile ilgilidir ki bu protokollerin tümü popüler ve günlük hayatta kullandigimiz sitelerindir.

mainframe400x284bg3.jpg


Özellikleri:
# indirme görevi basladiginda dosyayi en düsük 10 farkli linkten çekebilme. En fazla 32 farkli linkten çekebilir.
# Tamamen kullaniciya göre uyarlanmis paneli ile indireceginiz dosyalari klasörler halinde kategorize edebilme.
# Farkli kullanici girislerine açik ve bir çok kullanici tarafindan kullanilabilme destegi.
# indirme basladiginda FTP sitelerinden sunucu isimlerini otamatik olarak algilayabilme.
# indirdiginiz dosyalari tekrar indirebilme seçenegi.
# Standart güvenlik duvarlari ile entegre olarak çalisabilme.
# indirme siniri koyabilme. (Limitli ADSL kullanicilari için gelismis bir özellik)
# Dosya indirilirken hiz limiti koyabilme. Böylece dosyalariniz bilgisayariniza inerken siz rahatlikla internetteki islerinizi halledebilirsiniz.
# Internet Explorer tarayicisini destekler.(5.01 ve üstü.)
# indirme islemleri tamamlandiginda bilgisayarinizi yeniden baslatabilir ya da bilgisayarinizi kapatabilir.
# indirme görevleriniz siraya alabilme ve bunlari isteginize göre düzenleyebilme seçenegi.
# Düzenlenebilir menü ve tus takimi.
# indirme islemini ayrintili olarak gösterebilen indirme penceresi.
# Gelismis dil destegi.
# Sitelere göre gelismis yardim menüsü.
# Bilgisayariniz isteginiz disinda kapandiginda ya da elektrikleriniz kesildiginde kaldiginiz yerden devam edebilme destegi.
# Internet baglantiniz kesildiginde kaldiginiz yerden devam edebilirsiniz.

Net Transport, tüm bu özelliklerine ek olarak Türkçe dil destegi sunarak isimizi oldukça kolaylastiriyor.

http://rapidshare.com/files/9921591/Net_Transport_2.27a_Build_345_UNICODE__NT2000XP2003_.rar
Size </STRONG>- 1.9 MB

Aston ver. 1.9.2
serial içindedir.
Full çalışır.
22 ayrı tema içindedir.


linki

http://rapidshare.com/files/3285027/..._26_Themes.rar
hdriveys4.jpg
Tanitim:</STRONG>
R-Studio programiyla kaybolan, silinen veya yanlislikla formatlanan dosya ve partisyonlarinizi bir kaç fare tiklamasiyla kurtarabilirsiniz.Ayrica silinmis dosyalarin geri getirilmesini saglar. Ancak deneme sürümünde 64 KB'den daha büyük boyutlu dosyalar için kurtarma söz konusu olamiyor. Kullanimi oldukça kolay olan program FAT, NTFS, NTFS5, Ext2FS dosya sistemlerinde çözüm sagliyor.

R-Studio is a family of powerful and cost-effective undelete and data recovery software. Empowered by the new unique data recovery technologies, it is the most comprehensive data recovery solution for recovery files from FAT12/16/32, NTFS, NTFS5 (created or updated by Windows 2000/XP/2003), Ext2FS/Ext3FS (LINUX file systems) and UFS1/UFS2 (FreeBSD/OpenBSD/NetBSD file systems) partitions. It functions on local and network disks, even if such partitions are formatted, damaged or deleted. Flexible parameter settings give you absolute control over data recovery.

New R-Studio features in version 3.0:</STRONG>
* New additional file recovery algorithm. Now R-Studio not only analyses file systems ****data but also searches for files of known types ( see list of known file types ) using typical features of their structures that allows the user:
- to increase quality of file recovery when the file system is not damaged;
- to recover files that are not recognized in file system ****data and not found during a disk scanning procedure;
- to recover files from devices with unknown file systems including HD, CD, DVD, floppy disk, Compact Flash Card, USB drive, ZIP drive, Memory Sticks and other removable media.
* New file systems support. In addition to FAT/NTFS/ExtFS2/ExtFS3, R-Studio 3.0 supports UFS1 and UFS2 file systems that are used in FreeBSD, OpenBSD, and NetBSD operating systems.
R-Studio Emergency version*. R-Studio Emergency version was developed and added to R-Studio packages at no extra cost. R-Studio Emergency version is run from a compact disk or floppy disks set when it is necessary to recover data on a computer, on which Windows cannot start up because its system files are corrupted or deleted.
* R-Studio Emergency version is a part of R-Studio software package. When you buy R-Studio single license you may run R-Studio Emergency or/and install R-Studio version on one and the same PC only and you may not transfer the licensed software to another.
* File preview*. Most of the file types can be previewed to estimate recovery chances. Supported file types: - Graphic files ( see the list );
- video, audio files (all files are supported if a proper codec is installed on the system);
- MS Office files (Word documents and Excel spreadsheets only).
(R-Studio Emergency does not support the file preview option.)
* Scan process visualization. While scanning an object R-Studio graphically shows items that have been found, including files of known types, FAT and NTFS MFT records, boot records, etc.
* On-the-fly registration*. R-Studio and R-Studio Emergency Demo versions can be registered on-the-fly and R-Studio user does not need to reinstall a retail version when his files have been already found.
(R-Studio Emergency activation key is generated separately and requires a hardware code obtaining.)
* Enhanced remote host scanning procedure. In the new R-Studio network versions, data are analyzed on the remote host rather than on the local host and thereby a speed of recovery procedure greatly increases.

Homepage

Size - 2.7 MB


Download Full
Inndir


Plato DVD Ripper v5.58
llluh0.gif
Tanitim:
Isminden de anlasilacagi üzere Plato DVD Ripper, DVD'lerinizi rip etmek yani daha küçük boyutlu dosyalara dönüstürmek için kullanabileceginiz bir araç. DVD'lerinizi AVI, DivX(MPEG4) , VCD , SVCD formatlarina çevirebilirsiniz. Bu islem sirasinda görüntü kalitesi kaybi neredeyse yoktur ve yaklasik 10%'luk bir boyuta indirgeyebilirsiniz. Uzun süren çevirmelerden sonra otomatik bilgisayari kapatabilme özelligide bulunan bu programa sahip olmak 33.88$'a mal oluyor...:)

Plato DVD Ripper is designed to backup your favorite DVDs by converting dvd to DivX, AVI, XviD, MPEG1,MPEG2,VCD, SVCD video files, with almost same quality, and only 10% size.
you can choose subtitle,audio track,frame rate and audio quality if needed. and its flexibility Output setting let you customize your generated Movie size!
Plato DVD Ripper is more simply and easy to use. its just a few clicks will complete the task of your ripping DVD movies.
Plato DVD Copy - make perfect copies of your DVD movies in 30 minutes.

Plato DVD Copy is professional DVD backup tool to clone your favorite DVD movies to DVD-R(W) and DVD+R(W) Disc remaining original quality. so, it is time for you keep you original DVDs in safe.
it is simply and easy way to copy DVD Movies by yourself, just need three step! insert your source DVD movies and destination blank DVD disc then press start . and everything will happen automatically!
Plato DVD Copy support clone DVD movies even it is protected such as CSS(Content Scrambling System), region, Macrovision or SONY ARCCOS protected DVD movies.


Size - 4.5 MB


Download Full
 

devidoff

Katılımcı Üye
22 Ara 2006
458
14
Turquie
<H2>SİZE DEDİM BEN ÇOŞTUM BİRİ BENİ DURDURSUN :D REP+TEŞEKKÜRLERLE :D


Sony Vegas+DVD Production Suite


</H2>
1169510430_sonyvegasdvdproductionsuite.jpg

Profesyonel HD Video ve Ses Üretimi
Sadece Vegas yazılımı, yaratıcı profesyonellere “all-in-one environment” özelliği sağlamak amacıyla gerçek zamanlı SD, DV, and HDV video düzenleme imkanı sağlar.Vegas görsel arayüzüyle yapabilecekleriniz sayesinde, dijital ses ve videolarınıza çok iyi bir kalite,müthiş bir hız ve maksimum bir verimlilik sağlar.

Düzenleme ve Kırpma
Akış çizgisini kullanarak, Windows’un standart sürükle-bırak fonksiyonuyla olayları düzenleyebilirsiniz. Program sayesinde ustalıkla, long-form yapıdaki kompleks SD ya da HD projelerini mouse ya da keyboard trimming özelliğini kullanarak düzenleyebilirsiniz.
Uyarlanabilir Geçişler ve Efektler

Program 190 civarında video efekti ve 175 civarında da 2D ve 3D geçiş içermektedir. İçerdiği efektler:
Lens Flares, Film Effects, Chroma Key, Timecode Overlays, Media Generators, Credit Rolls ve dahası…
İçerdiği geçişler:
Barndoor, Clock Wipe, Dissolves, Zooms, 3D Fly In/Out ve dahası….

Profesyonel DVD Oluşumu
DVD Architect 3, çoklu video açılarında, alt yazılı, çoklu dil destekleyen ve dileğinizde açıklamalar da ekleyebileceğiniz DVD’ler yaratmanızı sağlar. DVD Architect 3 ayrıca Sony DRU-700A. gibi en son teknoloji DVD kaydedicileri içeren aygıtları da desteklemektedir.
Etkili DVD Düzeni ve Tasarımı

Hazırladığınız DVD’lere programda hazır bulunan arka planlar, butonlar, efektler ve menüleri ekleyebileceğiniz gibi Photoshop’ta hazırladığınız tasarım elemanlarınızı da dışardan ihraç edebilirsiniz.
5.1-Channel AC-3 Encoding
Dolby Digital® AC-3, 5.1 multichannel ve stereo karışımlar içerir.

Recolored 1.0.1
recoloredkk2.jpg

Recolored programı ile siyah-beyaz fotoğrafları kolaylıkla renklendirebilirsiniz. Program kolay bir kullanıma sahip, aile albümünden kalma eski siyah-beyaz fotoğraflarınızı renkli dijital fotoğraflar haline dönüştürüp çeşitli efektler uygulayabiliyorsunuz. Siz sadece hangi kısımların hangi renklere dönüştürüleceğini seçin, program sizin için uygulasın.
einsteinsmall8jl.jpg

einsteinressmall4xn.jpg

girlsmall6lk.jpg
girlressmall9fn.jpg


veya

veya

veya

Rarpass:www.softarchive.net
Magic Burning Studio 10.3.1


43ae5833fbmh6.jpg

Nero ya rakip bir porgram. Bu programla yapabilecekleriniz;

Mp3, Cd, DvD diskleri yaratın,
VideoDVD, VideoCD gibi filmler yaratın,
Super DvD/Vcd yapın,
WAW,MP3,WMA veya OGG leri birbirine dönüştürün,
Medya ve Donanım problemlerini çözmek için hızlı sorun giderme,
ve çok daha fazlası bu programda…! nerodan en büyük farkı ise hızı…!


veya

veya

veya

Windows Live Messenger 8.1 Beta


TR-TR_SS_messenger.jpg

Windows Live(TM) Messenger 8.1 Beta’daki yenilikler

Eklediğimiz özellikleri inceleyin: o Yeniden tasarlanan daha akıllı kişi kartları size arkadaşlarınızla ilgili daha fazla veri sağlar ve arkadaşlarınıza erişiminizi kolaylaştırır
o Görüntü adınız, durumunuz ve kişiselleştirmeniz her bilgisayara sizinle birlikte dolaşır
o Daha iyi sunucu performansı
o Otomatik güncelleştirmelerdeki geliştirmeler
o Geliştirilmiş oturum açma performansı MSN Messenger, artık Windows Live Messenger’dır

Kişi listeniz, ifadeler ve arkadaşlarınızla metin, ses ve görüntü aracılığıyla anlık erişim gibi Messenger’da sevdiğiniz herşeyin yanında Paylaşım Klasörleri, Windows Live Kişileri gibi pek çok yeniliğe sahiptir.
Dünyanın en çok kullanılan anlık ileti ağına bağlanın ve anında paylaşın - Karşıdan Yükle
 

boksor_rocky_23

Yeni üye
25 Ocak 2007
1
0
gardaş ele bişe yapmışınki tamda gerekli olan herşey burada.bende üyeyim ama program vb şeyler nsl eklerim bilmiyorum bana yardımcı olursan çoooooooooook sevinirim
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.