Devidoff'dan Albaylik Terfisi Hediyesi

devidoff

Katılımcı Üye
22 Ara 2006
458
14
Turquie
HDDlife Pro 2.9.109


hddlife.png

Bu programla bilgisayarınızda önemli bilgileri kurtarma şansınız yükseliyor. HDDlife, tüm güncel sabitdisklerde olan S.M.A.R.T. teknolojisini kullanarak belirlediğiniz periyotlarda sabit diskinizin durumunu kontrol ediyor ve sabitdiskinizden S.M.A.R.T. sistemi ile aldığı performans sayaçlarını işleyip kolay anlaşılır bir biçime sokarak sabitdiskinizde ileride çıkabilecek bir probleme karşı sizi uyarır.
Böylece sabitdiskinizde ileride meydana gelecek olası bir problemi size önceden haber vererek çok değerli dosyalarınızı önceden yedekleme imkanı sunar. DDlife, sadece IDE ve Serial ATA sabitdisklerle uyumludur, SCSI diskleri ve RAID yapılandırmalarında çalışmaz. Eğer IDE veya SATA bir sabitdiskiniz varsa ve verileriniz sizin için önemliyse bu programı belirli aralıklarla kullanmanız tavsiye olunur. u sürümdeki özellikleri internetten güncelleme yapması, bir çok dili desteklemesidir ve ayrıca programdaki hatalar düzeltilmiş…

veya

Password: www.2baksa.net
veya


HDDlife for NOTEBOOKS v2.9.109

Portable HDDlife Pro v2.9.109

Passworld: www.softarchive.net
007 Spy Software 3.873 FULL


1169627558_1169505165_90406624116d.gif

Bilgisayarınız eş zamanlı koruyan, dosyalarınızı ve özellikle sistem dosyalarınız güvenle koruyan nitelikli bir spyware programıdır.

Cinema 4D Studio Bundle 10.0


b0001zwqy203sclzzzzzzzok3.jpg

Profesyoneller için gelişmiş bir 3D modelleme ve animasyon programı. Sitesinde Mac versiyonu da bulunmakta.

85b007ea38fd0a63f1da8bec2f8724d3_full.jpg

06afba30b6dc7294754a5ee3a63ce0b4_full.jpg

7bf96f3a6c05e2138013e67bd5b8657b_full.jpg
Download: (509MB compresed in 5 parts 100MB and 1 part 4MB)
https://tik.lat/69LS5
https://tik.lat/orN1j
https://tik.lat/TczvQ
https://tik.lat/JOpHB
https://tik.lat/3USO1
https://tik.lat/nxbCh
veya
[SIZE=+0]http://rapidshare.com/files/13445060/Cinema4DR10OSXUB.dmg.part01.sitx
https://tik.lat/8x6pL
https://tik.lat/l9sd3
https://tik.lat/oemHI
https://tik.lat/d1Hvm
https://tik.lat/0sgfw
https://tik.lat/7lqjN
https://tik.lat/U5KCJ
https://tik.lat/j2Xkb
https://tik.lat/pIzUj
https://tik.lat/vKIh6
Password:mac-soft.nnm.ru
veya
[/SIZE]http://www.filefactory.com/file/22b2da/
https://tik.lat/tTd95
https://tik.lat/ginrU
https://tik.lat/yWUTz
https://tik.lat/8vPWO
https://tik.lat/OVkMo
https://tik.lat/OI3lq
https://tik.lat/gVHey
https://tik.lat/04o9l
https://tik.lat/4V9KW
https://tik.lat/0IERb
https://tik.lat/VojcF
https://tik.lat/2q2RW
https://tik.lat/zW8at
https://tik.lat/kZId9
https://tik.lat/DMGnR
https://tik.lat/tK9Rk
https://tik.lat/wbm3Z
[SIZE=+0]veya[/SIZE]

Cinema 4D Plug-ins
Snagit 8.2 .0 + Türkçe yama


SnagIt7BoxShot.gif

SnagIt bir Screen Capture, yani Ekran Görüntüsü Yakalama programı olmakla birlikte benzer programlara nazaran çok gelişmiş özelliklere sahiptir. SnagIt ekran yakalama işlemini amatör kullanımdan çıkararak profesyonel bir zemine oturtmakla kalmaz aynı zamanda bu işlemi mümkün olan en kolay biçimde gerçekleştirmenize yardım eder. Klasik uygulamalara ek olarak;
Tek bir pencerenin
.: Herhangi bir pencere üzerindeki bir kontrolün
.: Herhangi bir pencere üzerindeki bir metnin
.: Kaydırma çubukları kullanılırken herhangi bir pencerenin
.: Web sayfalarının
.: Web sayfaları üzerindeki resimlerin ve linklerin ekran görüntülerini yakalayabilirsiniz. Bu üstün özelliklerinin yanında hareketli ekran görüntülerinin kaydedilmesi, yakalanan görüntülerin PDF ve benzeri formatlara dönüştürülmesi,yakalanan resimlere efekt, yazı, not vb. eklenebilmesi ve Word, Excel, Power Point gibi MS Office uygulamaları ile Internet Explorer 6 ile birlikte entegre şekilde çalışabilme yeteneklerine sahip uygulamanın bu son sürümünde program arayüzü daha canlı hale getirilmiş.

Google Desktop


sidebar_refresh.gif
sidebar_ex.gif

Google Desktop, size bilgisayarınızdaki ve web’deki bilgilere erişim kolaylığı sunar. Bu, görüntülemiş olduğunuz e-postalarınız, dosyalarınız, müzikleriniz, resimleriniz, sohbetleriniz, Gmail’iniz, ziyaret ettiğiniz web sayfaları ve diğer pek çok öğe üzerinde tam metin araması sağlayan bir masaüstü arama uygulamasıdır. Google Desktop, bilgisayarınızı aranabilir hale getirerek bilgilerinizi kolayca ulaşabileceğiniz şekilde tutar ve sizi dosyalarınızı, e-postalarınızı ve favorilerinizi elle düzenleme işinden kurtarır. Bilgisayarınızda arama yapmayı Google ile web’de arama yapmak kadar kolaylaştırır.

Google Desktop sadece bilgisayarınızda arama yapmanıza yardımcı olmaz; aynı zamanda yeni e-postalarınızı, hava durumunu, hisse senedi bilgilerini, kişiselleştirilmiş haberleri, RSS/Atom beslemelerini gösteren bir masaüstü özelliği olan Kenar Çubuğu ile web’deki yeni bilgileri almanıza da yardımcı olur. Kenar Çubuğu, hiçbir elle yapılandırma gerektirmeksizin (yine de eğer isterseniz kendi özelleştirmelerinizi kendiniz de yapabilir ya da otomatik kişiselleştirme özelliğini devre dışı bırakabilirsiniz) otomatik olarak kişiselleştirilir.
Yeni! Google Desktop 4
Masaüstünüzde bir saatiniz olsun ister misiniz? Peki ya bir takvim, WiFi göstergesi, TV ya da hayal edebileceğiniz herhangi bir şey? Google Gadgets ile tanışın. Bu etkileşimli mini uygulamalar oyunlardan arama araçlarına ve ortam yürütücülerine kadar hemen her şey olabilir ve bunlar hemen her şekle girebilir, her şekilde boyutlandırılabilir. En son hava tahminlerini göstermesi için bir hava durumu küresi kullanın. Başlangıç aşamasında size yardımcı olması için elimizde birçok hazır gadgets bulunmaktadır. Zaten bunları oluşturmak öyle kolaydır ki, büyük olasılıkla siz de kendi gadget’ınızı nasıl oluşturacağınızı öğrenebilirsiniz.

Bilgilerinizi bilgisayar çökmelerine karşı korumak ve Google Hesabınıza Google Desktop’la başka bilgisayarlardan bağlanarak bu bilgilere erişmek amacıyla gadget içeriğinizi ve ayarlarınızı çevrimiçinde kaydedebilirsiniz. Örneğin, Yapılacaklar listesini, artık hem dizüstü hem de masaüstü bilgisayarınızda senkronize edebilirsiniz.
Google Desktop yeni gadgets tavsiye edecek ve ayrıca otomatik olarak, en çok ilgi duyduğunuz konu temelinde kişiselleştirilmiş bir Google ana sayfası oluşturabilecektir. Örneğin, sürekli yeni filmler arıyorsanız, Google Desktop masa üstünüze eklemeniz için otomatik olarak bir film gadget’ı tavsiye edebilir.
Ayrıca, Google Desktop’u Google’ın diğer özellikleriyle daha iyi bir şekilde bütünleştirdik. Örneğin, artık Google Gadgets’ı kişiselleştirilmiş ana sayfanızdan Kenar çubuğunuza ya da masaüstünüzde herhangi bir yere ekleyebilirsiniz. Ayrıca, orkut gadget ile yaklaşan doğum günlerini görüntüleyebilir, popüler Google Videoları’nı görebilir ya da Google Takvimine masaüstünüzden erişebilirsiniz.
Google Desktop’ta, Kenar Çubuğu’nu kullanarak web’den kişiselleştirilmiş bilgileri kolayca bulabilir ve Çabuk Bul özelliğini kullanarak e-postalarınızın, dosyalarınızın, sohbetlerinizin ve web geçmişinizin tam metni içerisinde arama yapabilirsiniz. Arayabilecekleriniz:
Gmail, Outlook 2000+, Outlook Express 5+, Netscape Mail 7.1+, Mozilla Mail 1.4+ ve Thunderbird’deki e-postalar.
Metin, Word, Excel, Powerpoint, PDF, MP3, Zip, resim, ses ve video dosyaları da dahil olmak üzere bilgisayarınızdaki dosyalar. ****-tag ile ortam dosyalarınızı bile arayabilirsiniz: örneğin, sadece dosya adına göre değil, sanatçı ismi ve şarkı ismine göre.
Internet Explorer 5+, Netscape 7.1+, Mozilla 1.4+ ve Firefox kullanarak görüntülediğiniz web sayfaları.
Google Talk, AOL Instant Messenger 5 + ve MSN Messenger’dan sohbetler
Kenar Çubuğu ile, tümü, küçültebileceğiniz, yeniden düzenleyebileceğiniz ve hatta masaüstünüze sürükleyebileceğiniz uygun gadgets’a yerleştirilmiş aşağıdaki bilgi türlerini görebilirsiniz:

E-posta gelen kutusu
Kişiselleştirilmiş Haberler
Hava Durumu
Hisse Senetleri
Web klipleri (RSS/Atom beslemesi)
Resimler
Haritalar
Not almak için bir not defteri
Yaygın olarak kullanılan web sayfaları ve belgeler
Yapılacaklar listesi
Bilgisayarınızın kaynaklarına ait sistem monitörü Özellikler :
E-postalarınızın içinde arama yapabilme (Outlook, Outlook Express ve Gmail)
Word, Excel ve Powerpoint içinde arama yapabilme
Internet Explorer’da arama yapabilme
AOL Instant Messenger’da arama yapabilme
Netscape Mail/Thunderbird’de arama yapabilme
Netscape/Firefox/Mozilla’da arama yapabilme
PDF dosyalarınız içinde arama yapabilme
Müzik dosyalarınız içinde arama yapabilme
Resim dosyalarınız içinde arama yapabilme
Video dosyalarınız içinde arama yapabilme Google Desktop, yazdığınız dosyayı bütün kategoriler altında arayabilmenin yanı sıra sizin belirlediğiniz tek bir kategori altında da arama olanağı sunar.


Serif DrawPlus 8
B000053U56.02.LZZZZZZZ.jpg

Serif DrawPlus’la etkileyici logo ve banner’lar hazırlayabilir, tasarımlarınızı kağıda dökebilir ya da Web’de kullanabilirsiniz. Serif DrawPlus bir zamanın banner yazılımlarının günümüzdeki uzantısı gibi. Kullanacağınız bütün malzemeleri (fontlar, clipart’lar vb.) içerisinde barındırıyor ve size sadece bu malzemeleri bir araya getirmek kalıyor. Yazılım profesyonel bir tasarımcıya ise daha geniş olanaklar tanıyor. Kısaca Serif’in DrawPlus’u yeni başlayanlar için pratik, profesyoneller içinse güçlü bir yazılım.
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.